Бориспiль
C

Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

Не лише люди потребують допомоги. Патрульні Борисполя врятували птаха

Не лише люди потребують допомоги. Патрульні Борисполя врятували птаха

Патрульні врятували безпорадного яструба, який сидів посеред проїжджої частини.

Як приклад, екіпаж дорожньої поліції, який патрулював 16 січня на автошляху М 03, на 90 км помітив невеличкий чорний клубок. Патрульні не проїхали повз.

Інспектор роти №3 Денис Козік підійшов ближче. На дорожній розмітці, посеред проїжджої частини, сидів яструб. Птах не міг злетіти й виглядав безпорадним.

Поліцейські вирішили допомогти. Спершу потерпілого відвезли на КП «Березань», яке знаходилося поблизу, та зігріли. Потім інспектори зв’язалися із Kyiv Animal Rescue Group, які радо відгукнулися забрати птаха на лікування. Доки очікували зустрічі з волонтерами, яструб гостював у бориспільській ветеринарній клініці.
Не лише люди потребують допомоги. Патрульні Борисполя врятували птаха

За декілька годин ми передали птаха захисникам тварин. Нам розповіли, що його відразу відвезуть до однієї з київських клінік, які спеціалізуються на птахах, аби дізнатися що саме тривожить знайденого яструба. Коли він набереться сил, його випустять на волю.

«Ми щасливі, що вчасно помітили птаха, оскільки кожна хвилина була вирішальна. Ми не могли проїхати повз й залишити його помирати в активному потоці вантажівок та легкових автомобілів. Для нас це завдання не менш важливе, ніж будь-яке інше. Дивує лише байдужість водіїв, які до нас навіть не звернули на нього увагу», – відзначила інспектор роти №3 Дар’я Орлова.ї

Патрульна поліція Борисполя
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: