Бориспiль
C

Головні новини

На Всеукраїнському конкурсі танцю «Go Up Fest» хореографічні колективи Переяслава-Хмельницького вибороли одинадцять призових місць

На Всеукраїнському конкурсі  танцю «Go Up Fest» хореографічні колективи Переяслава-Хмельницького вибороли одинадцять призових місць

19 березня в концертній залі Київського національного економічного університету проходив Всеукраїнський конкурс танцю «Go Up Fest». У ньому взяли участь колективи Переяслава-Хмельницького: акробатично-хореографічна студія «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічна студія «Перлина» (керівник Ірина Марченко) з будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Джерело», а також хореографічна студія “Вольтаж” (керівник Дана Саулко) з НЦК “Зустріч”.

Програма конкурсу складалася з чотирьох блоків, у кожному з яких було понад 30 хореографічних номерів. Конкурсанти змагалися у п’яти вікових категоріях – від 4 до 20 років.

Учасники акробатично-хореографічної студії «Фантазія» посіли чотири перших місця в номінації «естрадний танець» за виконання танцювальних композицій «Веселинки», «Лялечки», «Східна феєрія», «Мама моя» та перше місце в номінації «Сучасний танець» за композицію «Джаз». Учасники хореографічної студії «Перлина» здобули три перших місця в номінації «сучасна хореографія» за виконання танцювальних композиції «Енерджайзери», «Freedom», «Show yourself» та 2 місце в номінації «сценічна хореографія» за танцювальну композицію «Ангели».

За словами директора БХТДЮМ Ніни Товкун, на конкурс їздили близько 80 дітей віком від 7 до 15 років. Це вже не перші перемоги їхніх танцівників у подібних конкурсах. І вони дуже вдячні батькам дітей за підтримку й допомогу.

Учасники першої групи хореографічної студії “Вольтаж” (вік дітей 6-7 років) посіли друге місце в номінації “дитячий танець”, виконавши композицію “Кумедні панди”. А танцівники другої групи (9-10 років) стали першими в номінації “сучасний танець” з композицією “Shake dance”.

Усі призери конкурсу отримали грамоти, медалі, а команди-переможці – кубки.

Вісник Переяславщини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: