Бориспiль
C

Головні новини

35-річному доктору наук з Переяслава президент призначив грант

35-річному доктору наук з Переяслава президент призначив грант

Президентський грант отримала 35 –річна мешканка Переяслава Демуз Анна Олександрівна

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайт Президента.

Демуз Інна Олександрівна 1983 року народження, доктор історичних наук, професор кафедри Державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" отримала Президентський грант для проведення дослідження "Український націотворчий проект П.Стебницького (1862–1923 рр.).

У Інни Олексанрівни спеціальність за базовою освітою - «Історія» (у 2004 р. закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди й отримала диплом бакалавра, здобувши кваліфікацію вчителя історії і правознавства; у 2005 р. закінчила магістратуру Переяслав- Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобула кваліфікацію викладача історичних дисциплін. У 2010 р. отримала диплом про перепідготовку (присвоєно кваліфікацію «Соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти»). Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти IIIIV рівнів акредитації більше 7 років. Має кількарічний досвід викладання циклу педагогічних дисциплін на кафедрі загальної та соціальної педагогіки, а також циклу історичних - на кафедрі історії та культури України ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Українське питання в Російській імперії на початку ХХ ст.: історіографія» (07.00.06 - історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни). У 2015 р. - докторську дисертацію на тему «Наукові товариства на теренах України другої половини ХІХ - початку ХХ ст.: історіографія» за спеціальністю 07.00.06 - історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни. У 2014 р. отримала вчене звання доцента по кафедрі історії та культури України.

Виконувала обов'язки заступника декана історичного факультету з виробничих питань. На сьогоднішній день є заступником голови науково- методичної ради університету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: