Бориспiль
C

Головні новини

В українських школах зміниться порядок роботи груп подовженого дня


В українських школах зміниться порядок роботи груп подовженого дня

Новий порядок роботи груп подовженого дня передбачає комфортніші умови для дітей, враховує особливості сільських та гірських місцевостей, а також уперше надає можливість відкривати інклюзивні групи.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Наразі документ уже затверджений наказом МОН та очікує на юстування. Аби він міг запрацювати, уряд скасував старе положення про групу подовженого дня.

Зазначається, що у новому порядку закладено такі зміни:

Передбачено можливість створення інклюзивних та/або спеціальних груп подовженого дня. Визначено особливості процедури їх відкриття, наповнюваності та організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.
Групи, як і основне навчання, мають формувати в учнів ключові компетентності, а також забезпечувати виконання індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
Різниця у віці учнів з однієї групи не має перевищувати двох вікових груп (приміром, з учнів 2-3 класів). Скасоване положення допускало комплектування груп у межах щонайменше 4-х вікових категорій.
Водночас заклади, що знаходяться в сільській та/або гірській місцевості, як і раніше, зможуть утворювати групи подовженого дня для учнів різного віку.

ТСН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: