Бориспiль
C

Головні новини

Київський завод підйомно-транспортного обладнання: якість та відповідальність


Київський завод підйомно-транспортного обладнання: якість та відповідальність

Виробництво — основа економіки
У 2014 р. Великоолександрівська сільська рада надала згоду на розміщення виробничих потужностей Київського заводу підйомно-транспортного обладнання у селі Велика Олександрівка. Проектні та підготовчі роботи з будівництва заводського комплексу розпочалися одразу після підписання угоди. Після завершення будівництва було завезене сучасне промислове обладнання, за допомогою якого почалося виробництво вантажопідйомної кранової техніки, яка користується попитом в Україні та за кордоном.
Присутність сучасного заводу на території міста чи села — це нові робочі місця, високооплачувана робота та покращення місцевої інфраструктури.

Світові стандарти
Сьогодні Київський завод ПТО є одним із провідних українських підприємств у своїй сфері.
КЗПТО виконує повний цикл виробництва найбільш затребуваної вантажопідйомної техніки: мостових, козлових і консольно-поворотних кранів, а також кранових компонентів — від проектування до післягарантійного сервісного обслуговування, ремонту та реконструкції.
У процесі виробництва кранів та суміжної продукції використовуються передові інноваційні технології та устаткування, а основні комплектуючі постачають відомі європейські та світові компанії: PodemCrane AD (Болгарія), Demag Cranes & Components (Німеччина), Schneider Electric (Франція), OMIS (Італія), By Carpel (Італія), FELS (Франція). Завдяки цьому, продукція заводу відповідає усім діючим світовим стандартам з якості та безпеки, а вартість кранової техніки залишається помірною.

Довіра клієнтів
Відомо, що серйозність компанії можна оцінити за списком її партнерів. Серед клієнтів КЗПТО — основні промислові підприємства України: металургійні комбiнати, підприємства паливно-енергетичного комплексу, шахти і обленерго, машинобудівні заводи, транспортні компанії, підприємства хімічного і переробного комплексу.
ТОВ «Київський завод ПТО» регулярно приймає участь в тематичних виставках, конференціях, що дає змогу фахівцям компанії постійно модернізувати виробництво і йти в ногу з часом, орієнтуючись на світових лідерів галузі.

Віра в майбутнє
Генеральний директор КЗПТО Олексій Севастьянов став ініціатором створення корпоративного проекту «Допомагай дітям». У благодійний фонд, що допомагає дітям працівників заводу та дітям, батьки яких не мають стосунку до КЗПТО, але потребують підтримки, йде частина прибутку підприємства. Керівництво КЗПТО впевнене, що чужих дітей не буває, а сьогоднішній стан в Україні не дає змоги сподіватися на підтримку держави. Випадки, на які надається допомога, бувають різні — від грошей на лікування до підтримки дитячо-юнацького спорту.
Київський завод підйомно-транспортного обладнання: якість та відповідальність

Спорт також допомагає підтримувати корпоративний дух на підприємстві — власна футбольна команда заводу приймає участь та займає призові місця в першості Києва з міні-футболу.
Все це дало змогу створити міцний кістяк висококваліфікованих фахівців — інженерів, конструкторів та працівників, які своєю щоденною працею вивели підприємство на перші місця в Україні, а всередині колективу й у відносинах з клієнтами панують відкритість та взаємоповага.

* Амбіції для розвитку
КЗПТО ставить мету — забезпечити своїх клієнтів надійним вантажопідйомним обладнанням європейської якості для виконання всіх видів виробничих задач, а головною цінністю підприємство вважає своїх партнерів, для кожного з яких завжди індивідуально розробляється оптимальне та ефективне рішення.

* Приєднуйся до компанії європейського рівня
Київський завод підйомно-транспортного обладнання продовжує впевнено працювати в наш складний час, а отже, давати робочі місця та виплачувати гідну зарплатню співробітникам. Підприємство розвивається та розширюється, у зв’язку з чим на постійній основі запрошуються на роботу зварювальники, електрики, слюсарі та адміністративний персонал: діловоди, інженери, менеджери.

Детально ознайомитися з продукцією та новинами у сфері кранобудування можна на сайті підприємства

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: