Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Учнів Гірської ЗОШ вчили не панікувати при надзвичайній ситуації

Учнів Гірської ЗОШ вчили не панікувати при надзвичайній ситуації

Одним із головних завдань сучасної школи є створення освітнього середовища для розвитку здорової дитини, виховання в учнів свідомого ставлення до свого життя. Майже щодня ми чуємо новини про надзвичайні ситуації, що забирають життя людей.
Учнів Гірської ЗОШ вчили не панікувати при надзвичайній ситуації

Невміння діяти в екстремальних ситуаціях та надавати елементарну допомогу, недостатність практичних занять призводять до трагічних наслідків. З метою закріплення здобутих теоретичних знань про небезпеки, що можуть трапитись, про їхні причини і наслідки для людей і навколишнього середовища та відпрацювання практичних дій з особистої безпеки і захисту учнів під час виникнення надзвичайних ситуацій 28 квітня в Гірській ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках Тижня безпеки життєдіяльності було проведено День цивільної оборони. Учасниками заходу були учні, працівники, гості школи та підрозділи цивільного захисту ДСНС.

Свою професійну майстерність продемонстрували працівники Гірської місцевої пожежної охорони на чолі з Дмитром Григоровичем Карбовським, група швидкого реагування Бориспільського відділу поліції на чолі з Андрієм Володимировичем Хімічем, майором поліції сектору кримінальної поліції у справах дітей, та Бориспільський загін швидкого реагування Червоного Хреста України на чолі з Євгенієм Павловичем Черенком.
Учнів Гірської ЗОШ вчили не панікувати при надзвичайній ситуації

Усі присутні спостерігали за діями працівників місцевої пожежної охорони, які продемонстрували спеціальну пожежну техніку , засоби пожежогасіння, провели рятувальну операцію під час пожежі. Фахівці Червоного Хреста продемонстрували надання першої медичної допомоги потерпілим, акторами були учні 4, 6 та 8 класів.
Учнів Гірської ЗОШ вчили не панікувати при надзвичайній ситуації

Завершальним етапом стала загальношкільна лінійка, на якій директор школи,та почесні гості підбили підсумки роботи та ще раз переконалися, що проведення даних занять є важливим та необхідним, адже головне завдання безпеки життєдіяльності – збереження здоров’я та життя підростаючого покоління.Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: