Бориспiль
C

Головні новини

Розвиток галузі тваринництва у Воронькові

Розвиток галузі тваринництва у Воронькові

У четвер, 15 червня, директор департаменту АПР Київської обласної держадміністрації Сергій Шупик відвідав ТОВ «Чорнобайпродсервіс» в с.Вороньків.

В рамках робочого візиту директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик та начальник управління агропромислового розвитку Бориспільської райдержадміністрації Михайло Пензай ознайомилися з роботою ТОВ «Чорнобайпродсервіс» та поспілкувалися з керівником підприємства Олександром Шевченком.
Розвиток галузі тваринництва у Воронькові

Дане підприємство спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби м’ясних порід за інтенсивною технологією, що передбачає приріст за один календарний день від 2000 до 2500 грам.

Для відгодівлі закуповують бичків м’ясних порід: Абердин – ангус, Шароле, Поліської м’ясної, Волинської м’ясної на підприємствах Житомирської, Рівненської, Волинської областей. Реалізація м’яса здійснюється не тільки в мережах торгівлі Київської області, а й експортується за кордон.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: