Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

У Борисполі в районі «Соцмістечка» на дитячому майданчику розгулює ексгібіціоніст

У Борисполі в районі «Соцмістечка»  на дитячому майданчику розгулює ексгібіціоніст

Жителів бориспільського району "Соцмістечко" закликають бути пильними, адже дитячим майданчиком вештається чоловік із ексгібіціоністичною поведінкою.

Про це повідомляє Зоя Козловська на сторінці "Бориспіль для всіх" у Facebook.

Жінка попереджує батьків, щоб ті із обережністю відпускали своїх дітей самих на прогулянку, адже за 40 хвилин на дитячому майданчику чоловіка помітили двічі.

У Борисполі в районі «Соцмістечка»  на дитячому майданчику розгулює ексгібіціоніст


Нагадаємо, що ексгібіціоні́зм (від лат. виставляти) — така форма сексуальності, коли досягнення статевого збудження і насолоди реалізується шляхом демонстрації статевих органів особам протилежної або своєї статі поза ситуаціями статевих контактів.

Тож що робити, якщо ви стали свідком такого прояву збочення:

Для них головне - реакція людей, які їх бачать. Ексгібіціоністи саме від цього отримують найбільше задоволення. Тому не треба кричати, обурюватися або тікати -- це саме те, за чим "полює" ексгібіціоніст. Найкраще просто не звертати на нього увагу або ж зневажливо глянути у його бік. Тоді він не зможе отримати належного задоволення або ж навіть сам від вас утече.

- А чи можуть вони завдати фізичної шкоди людині?

- Ймовірність того, що ексгібіціоніст нападе на перехожого, зовсім мала. Шкода, яку він завдає соціуму, є психологічною.
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: