Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Права та свободи дитини — пріоритетне завдання Бориспільської РДА

Права та свободи дитини — пріоритетне завдання Бориспільської РДА

У вівторок, 12 вересня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Бориспільської райдержадміністрації.

До складу комісії увійшли заступник голови РДА Сергій Білецький, в.о. начальника служби у справах дітей та сім’ї Людмила Корніяка, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Михайленко, представництво районного управління соцзахисту, відділу освіти, центральної районної лікарні та правоохоронних органів.

Серед розглянутих комісією питань: надання дозволу на зміну прізвища малолітніх дітей, надання висновку до суду доцільність позбавлення батьківських прав, розгляд звернення про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав, взяття під соціальний супровід сім’ї, яка опинилися у складних життєвих обставинах, надання дозволу батькам діяти від імені малолітніх дітей, про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї родини Букевиків.

Заступник голови адміністрації Сергій Білецький наголошував на важливості прийняття рішення в інтересах дитини. Завдання комісії, за словами очільника, забезпечити нормальний розвиток дитини в благополучній сімейній атмосфері шляхом створення психологічно-комфортних умов життєдіяльності.

За порядком денним було розглянуто 8 питань, по кожному прийнято рішення.

Бориспільська РДА
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: