C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

«Медалепад» бориспільських таеквондистів

На Кубку Обухова з таеквон-до ІТФ команда Бориспільського клубу «Грифон» виборола 5 золотих, 3 срібних і 10 бронзових медалей.

—У цьому турнірі, — коментує Андрій Дрофяк, тренер і президент СК «Грифон», — окрім спортсменів з нашого міста, участь взяли клуби з Обухова, Березані, Боярки, Яготина, Хмельницького та Івано-Франківська. В цілому з нашого клубу на змагання поїхало 15 осіб, а відтак те, що ми посіли 4-те залікове місце серед 10 команд, є дуже хорошим результатом.

У коментарях газеті «Вісті» Андрій Іванович особливо відзначив вихованку клубу Коцар Ангелію. Як зауважив тренер, ця шестирічна дівчинка вже встигла стати чемпіонкою серед дівчат 7-8 років!

Також президент СК «Грифон» неабияк схвально відгукувався про Сімонова Іллю.

Цей юнак, будучи багаторазовим чемпіоном, виборов у турнірі ще дві золоті медалі до своєї колекції нагород. Як зауважив Андрій Дрофяк, Сімонов Ілля є поки що єдиним з настільки гучним іменем у клубі. Також, як додав він, у грудні юнак представлятиме рідний клуб на міжнародному Кубку миру (в контексті «без війни») у Мінську.

А от для всіх вихованців клубу найближчою подією, де ті знову демонструватимуть свої уміння і навички, має стати Кубок федерації. Цей захід відбудеться 20-22 жовтня у Івано-Франківську.

Валентина ОЛІЙНИК, фото з архіву Бориспільського клубу «Грифон»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.