Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

В Борисполі крокували і співали юні захисники Вітчизни!

В Борисполі крокували і співали юні захисники Вітчизни!

12 жовтня 2017 року в Борисполі вперше за ініціативи Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" та за підтримки управління освіти і науки Бориспільської міської ради відбувся фестиваль військово-патріотичної стройової пісні "В єдності наша сила".

Фестиваль був присвячений Дню захисника Вітчизни і метою його проведення було формування почуття патріотизму та виховання громадянських почуттів і свідомості учнівської молоді.

Нині наша держава переживає тяжкі часи і кожен з нас намагається допомогти, внести свій вклад в майбутнє, кожен повинен бути готовим до захисту країни. Підготувати молодь бути готовими до цього - першочергове завдання суспільства. Про це в своєму виступі наголошували керуюча справами виконавчого комітету міської ради Людмила Передерей, депутат міської ради, голова освітянської комісії Валерій Мартишко, Герой України, заступник командира 72 бригади Валерій Гудзь.
В Борисполі крокували і співали юні захисники Вітчизни!

У фестивалі прийняли участь рої всіх навчальних закладів міста. Європейською площею Борисполя крокували на рівні з юнаками і юні козачки. Лунали патріотичні пісні, які піднімали настрій глядачам.

Бориспільський будинок творчості
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: