Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Стіни Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива" прикрашають мультяшні персонажі

Стіни Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива" прикрашають мультяшні персонажі

Над тим, що шкільні стіни існують не лише для розміщення оголошень, у НВК «Гімназія «Перспектива» ім. В. Мономаха роздумували давно. Тож з ідеєю додати барв до буденності навчального процесу не барилися: на одну зі стін будівлі молодшої школи, що навпроти входу, «поселили» веселих мультяшних персонажів.

«Ідея розпису стін гімназії визріла не спонтанно. Як відомо, реформа з провадження Нової української школи почнеться з учнів молодшої ланки. Щоб дітям було цікавіше переступати шкільний поріг, ми вирішили створити таку картину, яка і гарний настрій подарує, і бажання ходити до школи, щоб «привітатися» з улюбленими персонажами підвищить», — розповідає новопризначений директор закладу Неоніла Клименко. Разом з педагогічним колективом вирішили зобразити на стіні всім відомих героїв мультиків про дружбу: Капітошку з Вовчиком, Єнота, який запевняє, що «від посмішки стане всім світліше», та інших. З усіма ними добре знайомі учні, що навчаються за програмою «Інтелект України»: ці персонажі з’являються чи не на кожному їхньому уроці.

Аби ініціатива керівництва гімназії втілилася в життя, потрібна була підтримка. Випускник навчального закладу Володимир Борисенко, дитина якого навчається в другому класі НВК, запропонував фінансову допомогу і кандидатуру художника.

Взялася за справу Маріанна Синіцина, яка добре знає, що у стінопис важливо вкласти позитив. Жінка вже має досвід розпису стін у школах: працювала в ЗОШ №1 та №3. Гімназійний ескіз одразу нанесла олівцем прямісінько на стіну і почала дивувати дітлахів.

Своє захоплення не приховують і батьки, хоча поза диктофоном працівники гімназії зізнаються: часом вони нарікають на несучасність героїв мультиків (хочуть бачити роботів, мінйонів тощо) або закликають «українізовувати» всі малюнки. Однак головні судді — учні 1-4 класів — не приховують радості від побаченого. Художниця працює в гімназії на вихідних, та вже встигла побачити реакцію учнів на стінопис. Запевняє: «Ці емоції не передати словами! Діти навіть олівці дістають з пеналів і починають щось своє на стіні малювати — такий потяг відчувають. Бачили б ви, які вони щасливі!»

У тому, що «диво» прослужить довго, сумнівів немає: по завершенню роботи Маріанна покриє стіну спеціальним лаком. Керівництво гімназії планує розписати ще кілька стін навчального закладу, адже такі елементи шкільного інтер’єру точно не зітруться з пам’яті підростаючого покоління.

Ольга ОГНЯНИК, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: