Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Гуртки «Евріки» — зроби власними руками

Гуртки «Евріки» — зроби власними руками

Бориспільський міський центр технічної творчості «Евріка» працює у Борисполі з 1981 року. Технічні гуртки — це шанс для дитини навчитися щось робити власними руками й доторкнутися до світу інженерії чи промислового дизайну. Всі гуртки центру — безкоштовні.

Авіамоделювання
Вихованці гуртка знайомляться з основами авіаційних наук і технологій, освоюють технологічні прийоми проектування, виготовляють та запускають моделі. Учні займаються ракетомоделюванням, створюють стендові моделі-копії, керовані моделі з електричними та двигунами внутрішнього згорання, а також кордові моделі літаків (літають по колу на тросах, виконуючи на змаганнях пілотажний комплекс).

Комп’ютерна графіка
На гуртку діти знайомляться зі світом мистецтва взагалі та з графічним дизайном, як самостійним його видом, з логікою побудови композиції і колірною гармонією, з основними галузями практичного застосування комп'ютерної графіки. Учні вчаться створювати елементарні графічні об'єкти, композиції, працювати з програмами обробки графіки: Paint, Adobe Photoshop, Corel DRAW.

Робототехніка
Робототехніка — це вивчення фізики, математики та програмування через гру з конструктором Lego. Якщо ваша дитина 10 — 14 років захоплюється комп'ютерами, іграми та машинами, то гурток робототехніки стане відмінним способом спрямувати цю цікавість у потрібне русло. На заняттях діти вчаться розробляти, конструювати і програмувати поведінку роботів. Це розвиває навички роботи в команді і спілкування в групі. З конструктора та мікропроцесорних блоків учні створюють моделі, що можуть рухатися і виконувати певні завдання самостійно чи будучи керованими з пульту або телефону. Гурток стане першим кроком майбутніх інженерів та конструкторів роботів, які з дня на день мають масово увійти в наш щоденний побут.

Радіоелектронного конструювання
На заняттях гуртка учні 5 — 6 класів вивчають прості схеми, вчаться їх паяти. Ваша дитина знатиме, що таке діод, транзистор та конденсатор, і навіть пояснить це вам.

Автомоделювання
Діти виготовляють автомоделі, оволодіваючи при цьому базовими знаннями і вміннями у використанні різноманітних інструментів та матеріалів, знайомляться з будовою мікроелектродвигунів та системами керування моделями.

Деревообробний
Діти випилюють, вирізають, знайомляться з інструментами та методами обробки деревини для створення практичних і художніх виробів, що можуть використовуватися в побуті або для оздоблення домівки.

Кераміка та гончарство
На гуртку займаються діти віком від 7 до 17 років, які працюють у трьох напрямках: ліплення, формотворення та гончарство.
Гуртки «Евріки» — зроби власними руками

Технічного дизайну
Учні вивчають загальні методики технічного моделювання, побудови форм, художнього оформлення. Один з напрямків роботи гуртка — основи ландшафтного дизайну.

Фотосправа
Художня фотографія потребує не стільки технічних професійних навичок, скільки суто людської «іскри творчості», без якої зображення залишається холодним відображенням реальності, не приносячи ніяких емоцій. Тільки тоді фотографія стає художньою, коли вона передає додатковий зміст і почуття.

Картинг
Картинг — це спортивні перегони на невеликих гоночних автомобілях з відкритими колесами. Простий карт можна змайструвати навіть власноруч, а для організації перегонів вистачає будь-якої асфальтованої доріжки. При цьому картинг за заході — перший крок майбутніх автогонщиків та чемпіонів, наприклад, Міхаеля Шумахера. На гуртку чекають дітей віком від 8 до 17 років.

Машинне в’язання
Діти на гуртку оволодівають технікою машинного та ручного в’язання та вчаться виготовляти трикотажний одяг. Створені власними руками й оздоблені вишивкою, бісером, паєтками джемпери, майки, спідниці поповнюють оригінальний гардероб юних майстринь.

М’яка іграшка
Гурток, на якому діти власними руками створюють м’які іграшки, що привчає їх до праці й формує творчу особистість.

Технічний дизайн «Гармонія»
Гурток для майбутніх дизайнерів, яким необхідно вже в молодшому віці вивчати основи побудови форм.

Моделювання іграшок-сувенірів
Гурток знайомить дітей 3—6 класів з навколишнім світом, розвиває творчу уяву. Іграшка-саморобка стає найулюбленішою та найціннішою, бо є результатом копіткої праці й творчої наснаги дитини.

Початкове технічне моделювання «Умілі руки»
Гурток розрахований на учнів молодшого шкільного віку (6-10 років), розвиває фантазію та вміння дітей у різних галузях побутового рукоділля, а теоретичні заняття обов’язково чергуються з практичною роботою.

Технічна творчість молодших школярів
Розвиток уяви і впевненість у власних силах, коли своїми руками можна щось створити прямо з паперу.

Паперопластика «Вправні пальчики»
Паперопластика — це конструювання об'ємних та напівоб'ємних форм з паперу шляхом його механічної обробки та трансформації: складання, скручування, згинання, вирізування, прорізування, гофрування, склеювання тощо. Працюючи з простим матеріалом — папером, дІти вчаться просторовому мисленню, розвивають уяву, тренують моторику рук.

Петриківський розпис
Петриківський розпис — не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається та набуває нових рис. На гуртку учні вчаться створювати ці тонкі орнаменти, якими успішно можно прикрашати різноманітні речі й декорувати своє оточення.

Бісероплетіння «Фантазія»
Тут займаються діти віком від 6 до 13 років й вчаться техніці поєднання природних і штучних матеріалів — шкіри, соломки, засушених квітів, трави, плодів, морських мушель, камінців, шліфованого скла, бісеру, штучних перлин тощо. З усього цього вихованці створюють аплікаційні панно, об'ємні композиції, ікебану.

Народна іграшка
На цьому гуртку діти вчаться виготовляти народні іграшки — ляльки. При цьому виховується дбайливе ставлення до народних звичаїв, народної творчості й культурної спадщини.

Батик
Батик — східна техніка розпису тканини за допомогою воску та барвників. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва, на якому учні створюють яскраві картини.

Сергій КРУЧИНІН, фото вихованців гуртка фотосправи, керівник Юрій БРАТУСЬ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:
стоматология
Календар публікацій
«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930