Бориспiль
C

Головні новини

Дороги Бориспільщини: контроль та взаємодія


Дороги Бориспільщини: контроль та взаємодія

Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Садовський провів робочу нараду щодо утримання доріг в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

До участі в нараді були запрошені очільники підприємств, які забезпечують утримання доріг в Бориспільському районі, зокрема, ПрАТ «Коммунтранс», Київське ДЕУ, Броварське ДЕУ, КП «Благоустрій».
Дороги Бориспільщини: контроль та взаємодія

Руслан Миколайович зауважив, що на початку минулого тижня внаслідок несприятливих погодних умов на дорогах Бориспільщині спостерігалася аварійно-небезпечна ситуація. За його словами, важливо проаналізувати недопрацювання та попередити аналогічні випадки в майбутньому.

«Сьогодні основне завдання місцевої влади — забезпечити належне утримання доріг взимку. Тому важливими є взаємозв’язок між відповідальними з питань стану доріг, дотримання працівниками якості виконання дорожніх робіт та оперативне реагування на складні погодні умови», — зазначив Руслан Садовський.

З цією метою управлінням економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА була створена група в мобільному додатку Viber. Учасники цією групи в мережі Wi-Fi обмінюються інформацією з усього району, передають текстові повідомлення, зображення та відео щодо стану доріг. В цілому це дозволяє контролювати ситуацію на дорогах та приймати відповідні рішення.

Перший заступник голови райдержадміністрації поспілкувався з керівниками дорожніх служб, представниками органів місцевого самоврядування, медичних закладів та правоохоронних структур. За результатами наради були визначені пріоритетні напрямки спільної роботи.

Бориспільська районна державна адміністрація Київської області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: