C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

На бориспільському рингу одразу троє переяславців отримали перемогу

В минулі вихідні у Борисполі відбулася відкрита першість місцевої ДЮСШ з боксу серед підлітків 2003-2004 та 2005-2006 р. н.

Її учасниками були і юні боксери Переяславщини, повідомив тренер з цього виду спорту Ігор Юрченко (44 роки). Розповів, що останнім часом саме це місто стає важливим центром розвитку боксу на Київщині. Нинішні змагання за рівнем представництва у повній мірі можна було назвати чемпіонатом області, оскільки з’їхалися команди по суті з усіх районів – більше 100 учасників. Великий професійний ринг, гарне суддівство лише сприяють популярності бориспільських турнірів. Переяславцям це зручно ще й у тому плані, що недалеко їхати. Не потрібно шукати, де переночувати, витрачати додаткові кошти.

– Ми їздили і в суботу, і в неділю, – сказав тренер. – Крім учасників, брали з собою і двох хлопчиків 8-10 років. Вони займаються боксом, але у програмі для такого віку змагань не було передбачено. Все ж домовилися з деякими тренерами і зробили для цих дітей позапланові поєдинки. Тож вони мали можливість не лише спостерігати за іншими, а й самі вийти на великий ринг.

В основній програмі виступило п’ятеро хлопців . Троє з них переяславці Назар Чупрун, Костянтин Кузьменко та Сергій Боровик перемогли у відбіркових поєдинках, вийшли до фіналу і стали чемпіонами. Були нагороджені кубками та грамотами. Ще, на думку тренера, дуже добре виступив Артем Менжак із с. Виповзики.

Це були передостанні змагання цього року. Останні плануються наприкінці грудня в Ірпені. Тут буде проходити відбір на зональні змагання чемпіонату України. Всі троє переяславських переможців також мають взяти в них участь.