Бориспiль
C

Головні новини

Пів тисячі любителів шахів взяли участь у шаховому турнірі міста Бориспіль

Пів тисячі любителів шахів взяли участь у шаховому турнірі міста Бориспіль

Особистим шаховим турніром серед початківців завершились шахові баталії міста Бориспіль сезону 2017 року.

В них взяли участь не багато ні мало, а більше півтисячі любителів шахівниці міста та його гостей, починаючи від самих юних шахістів дошкільного віку і закінчуючи досвідченими вісімдесятирічними маестро цієї мудрої гри людства.

Ось така вікова географія наших учасників змагань. Що стосується кількості заходів, то їх було більше 30.Отже, кілька слів про останні змагання цьогорічного сезону.У традиційних змаганнях серед початківців, які проводяться тричі на рік, серед шахової малечі у віці від 10 років і молодших, на цей раз взяли участь 24 початківці.

Премудрості шахової майстерності майбутні чемпіони столичної області і переможці різних престижних всеукраїнських змагань (я в цьому впевнений) почали долати у поточному році.У старшій віковій групі (це хлопці та дівчата 2007-2009 рр. н.) перші свої нагороди від організатора змагань – Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення отримали: Сергій Ілюшко, Кирило Юхимчук, Валерій Заболотний (у хлопців) та серед дівчат Софія Александрова, Наталія Бірюкова та Єлизавета Семенова.

У самих юних учасників турніру (хлопців та дівчат 2010 р н. та молодших) перемогу святкували Гліб Харченко та Мілана Горобченко.Не залишився без нагороди і самий юний учасник змагань – п’ятирічний Кураков Давид. За успішний виступ у турнірі Давид отримав спортивну грамоту.Шахові баталії, які вирували у шаховому клубі «Поєдинок» у продовж трьох ігрових днів, пройшли на високій мажорній ноті. Переможених у цьому турнірі не було. Всі його «діючі персонажі» по перше підвисили свій шаховий рівень і по друге відчули на собі усі нюанси спортивної боротьби.
Пів тисячі любителів шахів взяли участь у шаховому турнірі міста Бориспіль

На світлині: переможці цього турніру: зліва на право: Єлізавета Семенова, Александрова Софія та Наталія Бірюкова під час вручення спортивних нагород організаторами змагань – представниками Бориспільського міського центру спорту та ФЗН Приймаком Григорієм Григоровичем та автором цієї інформації.Віталій Кубов

Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: