Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Стан забруднення атмосферного повітря у Борисполі відповідає усім нормам

Стан забруднення атмосферного повітря у Борисполі відповідає усім нормам

За даними автоматичного посту №2, який розміщено у дворі приміщення міської ради, стан забруднення атмосферного повітря у Борисполі відповідає усім нормам.

Так, показники оксиду вуглецю (СО), діоксиду азоту (NO2) та діоксиду сірки (SO2) за січень не перевищили гранично допустимий коефіцієнт. Стан радіаційного забруднення повітря лише кілька разів сягнув до позначки 0,25 мкЗв/год (мікрозіверти) при гранично допустимому рівні 0,57 мкЗв/год. Ці дані «Вістям» надав Микола Корнійчук, перший заступник міського голови.

Нагадаємо, цей автоматизований пост Бориспільській міській раді передано від Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації. Він єдиний на території Лівобережжя Київщини. Ноу-хау може вимірювати стан повітря в центральній частині міста, зокрема, в районі центральної площі. За допомогою цього посту можна відслідковувати показники метеорологічних умов (стан атмосферного тиску, вологості, напрямку та швидкості вітру, кількості опадів тощо).

Відслідковувати показники стану повітря в Борисполі може кожен бажаючий за посиланням в Інтернеті: www.ecobase.iisd.com.ua

Тетяна ХОДЧЕНКО
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: