Бориспiль
C

Головні новини

«Навантаження зросло, а приміщення тісні та аварійні»


«Навантаження зросло, а приміщення тісні та аварійні»

Співробітники Бориспільській станції екстреної медичної допомоги зазначають, що приміщення, в яких вони працюють, не відповідають санітарним нормам.

За словами головного лікаря Олександра Розембовського, приміщення знаходяться в аварійному стані, а для служби місця не вистачає, хоча навантаження на неї подвоїлося.

«Немає умов ні відпочити, ні поїсти. Кухня для медперсоналу перероблена із санвузла. Щодня на зміні працює два лікаря, але кімната відпочинку розрахована на одного. Ми написали листа до Бориспільської міської ради з проханням повернути приміщення, які були нам надані в 2013 році, і отримали відповідь: «На ваш лист від 19.09. 2018 р. виконавчий комітет міської ради повідомляє, що нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Бориспіль за адресою вул. Чехова, 2 площею 97,4 кв. м відповідно до рішення міської ради від 4 вересня 2018 року передані в оперативне управління КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», — читає документ Олександр Розембовський.

Ця тема піднімалося на засіданні виконкому 8 жовтня. Міський голова Анатолій Федорчук висловив своє бачення ситуації: «Є певні погляди на використання цих приміщень первинною медико-санітарною допомогою. Вирішується, як це буде конкретно. Ці приміщення слід використати так, щоб поліпшити якість надання послуг «первинки».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: