Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

У Воронькові відбулися спортивні змагання І етапу Чемпіонату району з баскетболу

У Воронькові відбулися  спортивні змагання  І  етапу  Чемпіонату  району  з  баскетболу

17 лютого, у спортивному залі нашої школи відбулися шкільні спортивні змагання І етапу Чемпіонату району з баскетболу 3х3 серед команд різних вікових категорій.

У змаганнях взяли участь вісім команд Бориспільського району.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалася інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Юнаки середньої вікової категорії (8-9 класи) ОНЗ «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» зіграли три гри, де в фіналі зустрілися з командою Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів і вибороли І місце з рахунком 7:2. Кращим гравцем цієї категорії став Карпенко Владислав.

Також крали дівчата цієї ж вікової категорії. Здобувши дві перемоги та одну поразку, вибороли ІІ призове місце.

Дівчата старшої вікової категорії (10-11 класи) зіграли дві гри, де завоювали своє почесне місце з рахунком 7:4 і 9:6.

Зонь Світлану було визнано кращим гравцем цієї команди.
Вітаємо переможців змагань та бажаємо їм нових перемог і сильного командного духу у ІІ етапі змагань.