Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

"Київстар" з 1 вересня майже вдвічі підвищує тарифи для контрактних абонентів

"Київстар" з 1 вересня майже вдвічі підвищує тарифи для контрактних абонентів

Один із найбільших мобільних операторів України "Київстар" з 1 вересня 2017 року майже вдвічі підвищує вартість тарифних планів для контрактних абонентів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, оператор закриває нинішні тарифи, а абонентів автоматично переведуть на нові. При цьому група недорогих тарифних планів подорожчає вдвічі.

Абонентів "Київстар Комфорт 35", "Київстар Безлім 35", "Вільний Київстар 35", "Київстар Комфорт 50" буде переведено на тариф "Всі за 70+". Також тарифні плани "Київстар Безлім 50", "Київстар Комфорт 55", "Вільний Київстар 55", "Київстар Комфорт 75", "Київстар Комфорт 70", "Київстар безлім 70", "Київстар Комфорт 95" подорожчають в 1,5−2 рази, їх об'єднають у тарифний план "Все за 110".

Група тарифних планів "Київстар безлім 100", "Київстар Комфорт 100", "Київстар Комфорт 130" подорожчає в середньому в 1,7 рази. При цьому абонентів переведуть на тарифний план "Все за 175".

Абоненти тарифного плану "Необмежений Легкий+" перейдуть на "Все за 350", "Необмежений Простір", "Київстар Комфорт 400", "Київстар Комфорт 400+" — на "Все для VIP".

Також з 1 вересня підвищується на 30% абонплата для тарифного плану "Абсолютний Необмежений".
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: