Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Спортсмени з Київщини допомогли українській збірній здобути перемогу на Всесвітній літній Гімназіаді-2018

Спортсмени з Київщини допомогли українській збірній здобути перемогу на  Всесвітній літній Гімназіаді-2018

З 2 по 9 травня 2018 року в м. Марракеш (Королівство Марокко) проходили змагання XVII Всесвітньої літньої гімназіади. Українська команда в загальному заліку здобула абсолютну першість, завоювавши 112 нагород, серед них – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей.

До складу учнівських збірних команд України з видів спорту увійшли учні закладів освіти Київщини.

Вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» теж порадували здобутками. Дишлюк Наталія (легка атлетика) завоювала золоту медаль з бігу на 400 м та срібну – в естафеті, Шишко Владислав (боротьба греко-римська) – срібну медаль, Беспалова Дарина – учениця Боярської ЗОШ Києво-Святошинського району, здобула золоту медаль з тхеквондо ВТФ.

Вихованці Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури» здобули наступні нагороди: Сова Василь (боротьба вільна) – срібну медаль, Дзюбейло Максим (бокс) – бронзову медаль, Лукач Еріка (легка атлетика) посіла 5 місце у метанні спису, а Савченко Ольга (плавання) – четверте місце.

У підсумку на рахунку юних спортсменів Київщини – дві золоті, три срібні та одна бронзова медалі.