Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Студентка переяславського університету стала чемпіонкою України з гирьового спорту

6-9 квітня у місті Хмельницький відбувся чемпіонат України серед юніорів та Кубок України серед дорослих з гирьового спорту.

Оксана Панькевич, студентка фінансово-гуманітарного факультету нашого вишу, теж брала участь у цих змаганнях.

У ваговій категорії до 58 кг (вага гирі 24 кг) Оксана стала чемпіонкою України серед юніорів та переможницею Кубка України серед дорослих, показавши результат 67 підйомів за 6 хвилин і обійшовши 14 інших спортсменок у своїй ваговій категорії.

– Я вже рік входжу до складу національної збірної з гирьового спорту,і змагання для мене – довести в першу чергу собі, що я не помилилась, коли почала займатись саме цих видом спорту, – сказала спортсменка.

Тепер студентка готується до чемпіонату Європи, який відбудеться 10-16 травня в м. Даугавпілс (Латвія).