C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Юний переяславець став чемпіоном України у спринті

22-24 травня у Чорноморську (колишній Іллічівськ) Одеської області відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2004 р. н. і молодших. Серед 90 його учасників з різних регіонів країни був і вихованець Переяслав-Хмельницької міської ДЮСШ (Київська область) Станіслав Коноваленко.

Його тренер Юрій Семененко (55 років), який їздив з підопічним на ці престижні змагання, розповів, що і першого, і другого дня було по два старти на чудовому місцевому стадіоні. Хоч конкуренція була дуже велика, юний переяславець особливо вдало виступив у спринті, з якого й почалися змагання. У бігу на престижній дистанції 60 м з результатом 7,6 сек. став переможцем. У стрибках у довжину показав восьмий результат, а у метанні м’ячика – дванадцятий.

– А найскладнішим для нього виявився біг на 600 метрів, – сказав тренер. – І не те, що він був фізично не готовий до нього. Далося в знаки передстартове хвилювання, можливо, деяка втома після попередніх змагань. В якийсь момент Станіслав навіть готовий був відмовитися від останнього виду. Та все ж таки подолав свій страх. Остаточно він розвіявся, коли юний спортсмен не те, що побіг, полетів на дистанції. І виборов друге місце. У підсумку чотирьох видів програми став бронзовим призером.

Також тренер зазначив, що перед поїздкою налаштовувалися лише на перемогу. І приємно, що наш спортсмен став найшвидшим юним бігуном України.

Вже на початку липня в Чорноморську заплановано всеукраїнські легкоатлетичні змагання. На них тренер планує повезти вже 10-15 своїх вихованців з тим, щоб після змагань діти і відпочили на березі моря.