Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

18 вер 2017
187 0

Посаду заступника аграрного міністра займе фермер із Переяславщини

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.

18 вер 2017
132 0

Реалії українського кіно

У минулу суботу працівники кінематографії відзначали своє національне професійне свято. «Вісті» вирішили з’ясувати, а чи є власне нам що святкувати?

15 вер 2017
208 0

Медична реформа для найменших

Із початком прохолодної осінньої пори поширяться респіраторні захворювання, які найчастіше атакують дошкільнят і школярів. Що ж цього року очікує на батьків та їхніх дітей у колишній Бориспільській дитячій поліклініці, тобто (після початку втілення медичної реформи) в амбулаторії загальної практики

БКБМ
13 вер 2017
464 0

Не паліть листя – це шкодить людині і довкіллю!

Щовесни та щоосені ми спостерігаємо одну й ту ж картину: мешканці приватного сектору масово спалюють опале листя та суху траву. Дехто просто своїм обов’язком вважає підпалити стерню в полях, смугах відводу автодоріг, лісосмугах, на схилах ярів, стихійно викинуте сміття тощо.

12 вер 2017
215 0

Яка вона, ціна швецької крони?

Нещодавно один наш земляк повернувся із заробітків у Швеції. Про цей рейд, особливість тамтешнього роботооцінювання та ставлення самих українців до праці, сьогодні у «Вістях».