08.02.2016 | Україна Розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 4 березня, а ввести зміни до реєстраційних даних можна буде до 18 березня. Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповіла заступник міського голови Людмила Пасенко. »»»

08.02.2016 | Україна Відомий радянський дисидент, лауреат Нобелівської премії миру, академік Андрій Сахаров якось висловився в тому сенсі, що найморальніше рішення, зрештою, виявляється й найпрагматичнішим. Тобто, моральні заповіді — це не абстрактні розумування якихось невідомих чи існуючих богів або древніх філософів. Навпаки, вони мають практичне застосування у повсякденні. Це, якщо хочете, інструкції для життя. Звичайно, людині дана свобода вибору, але це не означає: роби, що хочеш, і тобі за це нічого не буде. Навпаки: якщо дотримуватимешся цих інструкцій, цього дороговказу, житимеш щасливо, а якщо ні — ні на кого не нарікай, коли тобі виставлять рахунок. »»»

05.02.2016 | Україна По всій Україні сьогодні триває акція по збору пластикових кришечок на протези для поранених бійців. Цю акцію проводить Благодійний фонд «Овес». »»»

07.12.2015 | Україна З 1 грудня «Київхліб» підняв ціни на основні сорти соціального хліба приблизно на 5-15%. »»»

23.11.2015 | Україна В Україні введено посилений режим несення служби. »»»

09.11.2015 | Україна В Україні масово проводиться щеплення від поліомієліту. Нині добігає кінця перша хвиля імунізації, яку планувалося проводити у три етапи. Загалом по Україні планується прищепити 26 тис. дітей. »»»

02.11.2015 | Україна З 1 вересня в Україні підвищився розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто пенсіонерів, із 949 до 1074 гривень. Пенсіонери встигли зрадіти — 125 гривень зайвими не будуть. Та насправді прибавку отримують не всі. »»»

07.09.2015 | Україна Знову постало таке питання перед багатьма любителями міцного. »»»

07.09.2015 | Україна Подорожчання торкнеться як міського населення, так і мешканців сіл. »»»

10.08.2015 | Україна Кабінет Міністрів України порахував, що завдяки його «турботам» зріс добробут та довголіття педагогів, медиків, тому своєю постановою № 529 від 29 липня 2015 року збільшив стаж, необхідний для виходу на пенсію цій категорії працівників. »»»


20.07.2015 | Україна Сьогодні дуже активно афішується Державна програма підтримки ОСББ для енергозбереження у приватних та багатоквартирних будинках. »»»

13.07.2015 | Україна Прийнятий він Верховною Радою поки що у першому читанні. Муніципальна міліція — це орган в системі місцевого самоврядування, що створюється з метою забезпечення на території, що перебуває під юрисдикцією відповідної ради, охорони громадського порядку, законності, прав, свобод і законних інтересів громадян та утримується за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету. »»»


22.06.2015 | Україна Щоб подорож до іншої країни не завершилася, так і не розпочавшись, варто завчасно поцікавитися правилами перетину державного кордону України. »»»

30.05.2015 | Україна «Укрзалізниця» з 1 червня змінить правила перевезення осіб пільгових категорій та позбавить права на пільговий проїзд низку категорій громадян. »»»

Вітаємо Вас!
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Опитування
Натисніть для переходу на сайт-портфоліо


i-visti.com © 2000-2016 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Інформація на сайті є інтелектуальною власністю редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування та републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів сайту, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Під час цитування інформації гіперпосилання на сайт i-visti.com обов'язкове. Логотип ВІСТІ є зареєстрованим товарним знаком (знаком обслуговування) ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама».
Система Orphus

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru