25.07.2014 | Україна Звуть служити Батьківщині зазвичай поштою, однак на дворі ХХI століття, а закон був написаний в 1993 році. З того часу світ дуже змінився, з’явилися нові засоби зв’язку. Зараз будуть продзвонювати за телефонами, але багато приходять до військкомату самі, без всяких повісток і дзвінків. У військкоматах кажуть, що телефонують, в основному, офіцерам запасу і тим, хто буде забезпечувати збір — складати списки, шукати контакти призовників і т.д. В іншому все як зазвичай під час призову: повістка (дзвінок) — явка — інструктаж — розподіл в частину. »»»

24.07.2014 | Україна До Кабінету міністрів надійшов план заходів з відзначення 23-ї річниці незалежності України, затверджений главою держави Петром Порошенком. »»»

21.07.2014 | Україна Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». »»»

21.07.2014 | Україна 1 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про вищу освіту». Зазначеним законом вводиться автономія вищого навчального закладу. Автономія ВНЗ – це самостійність, незалежність у прийнятті рішень з організації освітнього процесу, наукових досліджень, економічної та іншої діяльності, самостійного добору кадрів. »»»

14.07.2014 | Україна Грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в АТО, зросло в 2 рази, у порівнянні з іншими військовими. Про це повідомили у Міністерстві оборони України. »»»

23.06.2014 | Україна Президент України Петро Порошенко присвоїв полковнику Костянтину Могилку, який загинув у Слов’янську, пілотуючи літак Ан-30, звання Герой України. »»»

16.06.2014 | Україна «Севастопольський морський завод» після перевірки порядку приватизації та оцінки власності стане російським підприємством, яке працюватиме в інтересах міста. Про це заявив так званий в. о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло. »»»

16.06.2014 | Україна Міністр освіти вважає, що тема дванадцятирічного навчання в Україні була спотворена колишнім керівництвом міністерства. »»»

13.06.2014 | Україна Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO), яка є спеціалізованою установою ООН, офіційно визнала, що право на аеронавігаційне обслуговування польотів в межах Сімферопольського району польотної інформації (він включає повітряний простір над Кримом і навколишнього акваторією Чорного моря) належить Україні »»»

10.06.2014 | Україна Подорожчання ліків на 21%, що відбулося в Україні з 1 квітня, як прогнозували незалежні експерти, так і не зупинилося на цій позначці. »»»

03.06.2014 | Україна Від сьогодні, як повідомили у прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України, всім жителям східного регіону (з підтвердженням реєстрації), які були змушені переїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони країни, запропоновано безкоштовно користуватися спеціально обладнаними кімнатами відпочинку на вокзалах. »»»

02.06.2014 | Україна Підготовка до позачергових виборів Президента України проходила у вкрай стислі терміни. За два тижні дільничні комісії мали встигнути зробити такий обсяг роботи, як раніше за місяць-півтора. »»»

02.06.2014 | Україна Не пізніше 5 червня ЦВК має намір оголосити офіційні результати виборів президента, і незабаром вже може відбутися інавгурація новообраного гаранта. »»»

30.05.2014 | Україна В останню путь 39-річного Станіслава Зінчика, який 24 травня трагічно загинув при виконанні службового обов’язку під Слов’янськом Донецької області проводжали з почестями як героя. »»»

26.05.2014 | Україна Світ шокований поведінкою Росії та її керівників. Брехня, перекручування фактів, підміна понять… »»»

26.05.2014 | Україна У МВС України знизили ціну водійських прав на 40%. »»»

16.05.2014 | Україна У вівторок о 18 годині центральна площа Борисполя, що перед мерією, була заповнена вщент народом. Багато молоді, люди середнього віку, літні громадяни з Бориспільщини, Яготинщини, Згурівщини, Переяславщини, з усього 99 виборчого округу, прибули на зустріч з кандидатом у Президенти України Петром Порошенком. »»»

16.05.2014 | Україна Вибори Президента України є темою №1. До цих виборів було затверджено механізм голосування, який став альтернативою відміненим свого часу відкріпним талонам. Широко озвучувати цей момент розпочали недавно. Тому у відділах ведення Державного реєстру виборців дуже гаряче. »»»

13.05.2014 | Україна В Україні відновлено режим продажу-купівлі готівкової іноземної валюти за пред'явленням документа, що посвідчує особу. »»»

13.05.2014 | Україна Ентузіасти пропонують змінити дизайн 100-гривневої купюри, щоби українські чиновники завжди пам'ятали ціну свободи і не сміли брати хабарі. »»»

Вітаємо Вас!
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Опитування
Чи почуваєтеся ви захищеними на території, де мешкаєте?Натисніть для переходу на сайт-портфоліо


i-visti.com © 2000-2013 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Інформація на сайті є інтелектуальною власністю редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування та републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів сайту, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Під час цитування інформації гіперпосилання на сайт i-visti.com обов'язкове. Логотип ВІСТІ є зареєстрованим товарним знаком (знаком обслуговування) ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама».
Система Orphus

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru