13.06.2016 | Україна Санітарно-гігієнічні норми і рекомендації для всіх дитячих закладів в Україні були практично без змін іще з 50-60 років минулого століття. Однак відтепер усе зміниться. »»»

06.06.2016 | Україна Скільки було шуму і галасу навколо реформи ЖКГ, а сьогодні, за місяць до 1 липня, коли закон має набрати чинності, навіть державні посадовці не знають, як реально втілювати в життя норми того закону. Про це йшлося у розмові із першим заступником Бориспільського міського голови Миколою Корнійчуком, який опікується комунальними питаннями. »»»

18.04.2016 | Україна Як повідомив Уряду міністр соціальної політики Павло Розенко, у рамках реформи державної служби з 1 травня 2016 року посадові оклади чиновників зростуть на 10 відсотків. «Керівникам буде надано право нараховувати працівникам надбавку за високі досягнення в роботі, за додаткове навантаження і за стаж роботи», — наголосив він. »»»

04.04.2016 | Україна Згідно з дослідженнями італійського історика-економіста Карло Чіполли люди за наслідками своїх діянь у суспільстві діляться на чотири категорії. Якщо внаслідок власних дій людина не отримує вигоди, а залишається при своїх інтересах або і взагалі в мінусах, а вигоду отримують інші, таку людину називають простаком. Якщо вчинки людини приносять користь і їй, і суспільству, її називають розумником. Якщо індивід отримує чи намагається отримати вигоду за рахунок інших, його називають бандитом. А якщо дії особи йдуть на шкоду і їй самій, і комусь іще, таку особу називають дурнем. У попередніх публікаціях давалася характеристика простакам, розумникам та бандитам. Сьогодні заключна публікація циклу — про дурнів. »»»

28.03.2016 | Україна Кабмін готується затвердити нові набори продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг так званого споживчого кошика, від яких залежить встановлення розміру прожиткового мінімуму в Україні. »»»

21.03.2016 | Україна Через постійні введення різноманітних податків та підвищення тарифів на сьогодні паски українців затягнуті більше, ніж треба. Здається ще трохи – і народ покладе зуби на полицю. »»»

14.03.2016 | Україна Згідно з дослідженнями італійського історика-економіста Карло Чіполли, люди за наслідками своїх діянь у суспільстві діляться на чотири категорії. »»»

07.03.2016 | Україна В уряді вже не перший рік говорять про те, що потрібно привести вартість енергоносіїв для українців до ринкового рівня. Це одна з небагатьох обіцянок Кабміну, яких вони неухильно дотримуються... »»»


29.02.2016 | Україна 16 лютого Верховна Рада ще раз підтвердила – вона не заслуговує на підтримку українського народу. Проваливши відставку Яценюка, народні депутати практично виступили проти власного народу. »»»

29.02.2016 | Україна Згідно з дослідженнями італійського історика-економіста Карло Чіполли, люди за наслідками своїх діянь у суспільстві діляться на чотири категорії. Якщо внаслідок власних дій людина не отримує вигоди, а залишається при своїх інтересах або і взагалі в мінусах, таку людину називають простаком. »»»

22.02.2016 | Україна Із циклу «Наслідки суспільних відносин» Італійський історик-економіст Карло Чіполла провів ґрунтовні дослідження на тему наслідків суспільних відносин між різними категоріями людей. »»»

08.02.2016 | Україна Розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 4 березня, а ввести зміни до реєстраційних даних можна буде до 18 березня. Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповіла заступник міського голови Людмила Пасенко. »»»

08.02.2016 | Україна Відомий радянський дисидент, лауреат Нобелівської премії миру, академік Андрій Сахаров якось висловився в тому сенсі, що найморальніше рішення, зрештою, виявляється й найпрагматичнішим. Тобто, моральні заповіді — це не абстрактні розумування якихось невідомих чи існуючих богів або древніх філософів. Навпаки, вони мають практичне застосування у повсякденні. Це, якщо хочете, інструкції для життя. Звичайно, людині дана свобода вибору, але це не означає: роби, що хочеш, і тобі за це нічого не буде. Навпаки: якщо дотримуватимешся цих інструкцій, цього дороговказу, житимеш щасливо, а якщо ні — ні на кого не нарікай, коли тобі виставлять рахунок. »»»

05.02.2016 | Україна По всій Україні сьогодні триває акція по збору пластикових кришечок на протези для поранених бійців. Цю акцію проводить Благодійний фонд «Овес». »»»

07.12.2015 | Україна З 1 грудня «Київхліб» підняв ціни на основні сорти соціального хліба приблизно на 5-15%. »»»

Вітаємо Вас!
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Опитування
Яку назву має носити аеропорт «Бориспіль»?


Натисніть для переходу на сайт
Натисніть для переходу на сайт-портфоліо


i-visti.com © 2000-2016 Газета «ВІСТІ. Інформація. Реклама». Усі права захищені.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Інформація на сайті є інтелектуальною власністю редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування та републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів сайту, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку редакції газети «Вісті. Інформація. Реклама». Під час цитування інформації гіперпосилання на сайт i-visti.com обов'язкове. Логотип ВІСТІ є зареєстрованим товарним знаком (знаком обслуговування) ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама».
Система Orphus

Украина онлайн

Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ru