Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Щоб багатоповерхівка не перетворилася на труну

Щоб багатоповерхівка не перетворилася на труну

31 липня на будівництві багатоквартирного будинку фірми «Престиж», за адресою Київський Шлях, 1д, обвалилися два балкони. Представники підприємства стверджують, що то проводився демонтаж бетонних плит. Бориспільська міська влада має з цього приводу зовсім іншу думку. Тим більше, що питання до цього будівництва виникли вже давно.

— Протягом трьох місяців ми не маємо можливості перевірити вказане будівництво, — зазначає у розмові з кореспондентом секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок. — Начальник Бориспільського відділу ДБК Микола Ювченко неодноразово намагався провести там перевірку. До перевірки не допускають, і немає уповноваженої особи, якій би можна було вручити документ про перевірку.

Не змогли потрапити на будівництво й інші міські служби. Днями туди виїжджали представники усіх служб, у тому числі «Бориспільводоканалу», «Бориспіль­тепломережі», Бориспільського РП «Київ­обленерго». Усі стверджують, що жодних дозволів для початку зведення багатоповерхівки вони не давали.

Найімовірніше, підприємство не має жодних документів на будівництво. Насторожує ще й те, що один із засновників фірми, що зводить будинок, свого часу був серед засновників фірми «Набережний квартал», яка планувала зводити у Соцмістечку (у ямі) 800-квартирний житловий будинок. Тоді проти будівництва об’єдналися мешканці сусідніх будинків та міська влада.

Нині представники влади також вживають всі можливі заходи, щоб не допустити у Борисполі зведення небезпечних об’єктів. За рішенням сесії Бориспільської міської ради були направлені звернення до Президента України, до Прем’єр-міністра, до всіх можливих контролюючих, правоохоронних органів. Оскільки є всі підстави вважати, що будівництво ведеться незаконно, що якість збудованого не відповідає нормам, депутати поставили вимогу зупинити будівельні роботи, доки відповідними службами не буде проведена комплексна експертиза зведеної будівлі. Тільки після цього має прийматися рішення про подальшу долю того будинку.

За фактом падіння залізобетонних плит поліція порушила кримінальну справу щодо порушення правил безпеки
на будівництві.

Тож якщо забудовнику нічого приховувати, якщо у нього все якісно і по закону, то така позиція міської влади та ініційовані нею перевірки будуть їм тільки на користь. Але якщо і надалі намагатимуться будувати в режимі секретності, потенційні покупці навряд чи повірять запевненням на словах.

Ірина КОСТЕНКО
БКБМ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: