Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

З «Країною» — впевненість у кожному кілометрі

З «Країною» — впевненість у кожному кілометрі

Прозорі тарифи, комфортне оформлення заявки та гарантія виплати — головні пріоритети при виборі страхової компанії.

Усі ми прагнемо зробити своє життя комфортним. Купуємо автомобілі, нову техніку, облаштовуємо житло. Але рідко замислюємося над тим, як зберегти й убезпечити комфорт, як уникнути або мінімізувати наслідки неприємних сюрпризів, які чатують на нас щодня.

Переглядаючи новини та поліцейські хроніки, жахаємося, співчуваючи постраждалим у ДТП та інших нещасних випадках, але заспокоюємо себе: «Добре, що це трапилося не зі мною…»

Страхування — універсальний інструмент, створений людством для економічного захисту своїх майнових інтересів. У всіх економічно розвинених країнах без нього не відбувається жодної комерційної угоди, не діє жодне підприємство. Страховий поліс є майже у кожної людини.

В Україні ситуація досить суперечлива. З одного боку, все більше свідомих громадян розуміють функції та користь страхового захисту, зокрема автомобілісти, які щодня стикаються з небезпекою на дорогах, з іншого боку — відсутність страхової культури у населення, низький імідж страхових компаній, несприятливі економічні умови — все це підриває довіру до страхових інститутів.
Для більшої обізнаності наведемо роз’яснення щодо найпопулярніших у нас видів страхового захисту.

Навіщо потрібна «Автоцивілка»?
Почнемо з того, що обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ) — це обов’язковий для усіх автомобілістів вид страхування, який є формою державного захисту потерпілих при ДТП.
За договором «Автоцивілки» збиток, який винуватець ДТП спричинив потерпілому, буде компенсований страховою компанією, в якій винуватець придбав страховку. Тож під захист потрапляють майнові інтереси обох сторін: потерпілий має впевненість у відшкодуванні йому збитків, а винуватець перекладає свої матеріальні зобов’язання за завдану шкоду на страхову компанію.

«Зелена карта» — єдина форма договору страхування, що застосовується у країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування. Це та ж сама «Автоцивілка», яка діє за межами України і є обов’язковою умовою в’їзду автовласників на територію понад 40 країн.

Інновація для автомобілістів
З 1 грудня 2016 року МТСБУ запровадило процедуру прямого врегулювання для автомобілістів. Інновація полягає у тому, що власники забезпечених по ОСЦПВ транспортних засобів, у разі настання страхового випадку, мають можливість звернутися по виплату як до компанії, у якої було придбано страховий поліс для власного авто, так і до компанії, де поліс придбав інший учасник страхового випадку.
Пряме врегулювання передбачено для страхових випадків з такими ознаками:
— коли дорожньо-транспортна пригода трапилася з двома транспортними засобами та є контактною (тобто, автомобілі зіткнулися);
— коли обидва транспортні засоби мають діючі поліси ОСЦПВ, придбані в страхових компаніях — учасниках процедури прямого врегулювання.
Процедура прямого врегулювання страхових випадків є значним кроком назустріч автомобілістам. Вона скоротить витрати часу потерпілої сторони, адже заяву на відшкодування можна оформити у своїй страховій компанії.

Від чого захищає КАСКО?
Збільшується кількість власників авто, які користуються таким видом добровільного страхування, як КАСКО. Укладаючи цей договір, ви убезпечуєте себе від ризиків настання майнових збитків внаслідок пошкодження, знищення або втрати транспортного засобу у таких випадках: ДТП, стихійні лиха, попадання каміння, протиправні дії третіх осіб, угон.
За бажанням страхувальника, КАСКО може покривати як окремі вибрані ризики, так і усі можливі — «повне КАСКО».

ЧОМУ САМЕ СК «Країна»?
• Страхова компанія «Країна» працює на українському страховому ринку з 1994 року, входить до ТОП-20 страхових компаній України за розміром чистих страхових премій.
• Компанія має ліцензії на здійснення 27 видів страхування.
• Член Національного Клубу Страхової Виплати.
• Учасник Угоди про пряме врегулювання збитків по ОСЦПВ.
• Член регіональних Торгово-промислових палат України.
• Член Європейської Бізнес Асоціації.

Регіональна мережа СК «Країна» налічує понад 70 регіональних офісів з надання страхових послуг у всіх обласних та більшості районних центрів України.

Регіональна дирекція у м. Бориспіль працює вже 13 років. Щорічно їй довіряють свої ризики понад 7 тисяч жителів Бориспільщини.

Найважливіший показник роботи — виконання своїх зобов’язань перед клієнтами. У 2017 році СК «Країна» залучила 323,8 млнгрн страхових премій, та виплатила 154,5 млнгрн страхових відшкодувань.
Надходження страхових премій Бориспільської регіональної дирекції склали 11,3 млнгрн, виплати — 5,6 млн грн.
Моторне (транспортне) страхове бюро України минулого року оцінило рівень обслуговування клієнтів СК «Країна» як «високий».

«СУПРОВІД ВПРОДОВЖ ВСІЄЇ ДІЇ СТРАХОВОЇ УГОДИ»
Руслан БЕРТАШ,заступник директора дирекції в м. Бориспіль ПАТ СК «Країна».
З «Країною» — впевненість у кожному кілометрі

Якщо вести розмову про ризикове страхування, то слід наголосити, що цей процес має два етапи — укладання страхової угоди та супровід впродовж її дії.
У більшості страхових компаній нашого міста центри врегулювання страхових випадків розташовані в м. Київ. Для того, щоб подати письмове повідомлення про страхову подію, людині потрібно їхати до столиці, витрачаючи зайвий час і кошти.

СК «Країна» — одна з небагатьох у м.Бориспіль, яка займається врегулюванням страхових випадків безпосередньо в регіональному підрозділі, від подання повідомлення про настання страхової події до заяви на виплату страхового відшкодування. Фахівець в офісі регіонального підрозділу надає консультацію, допомагає зібрати пакет документів, проводить огляд автомобіля, оцінює розмір збитків пошкодженого ТЗ, пропонує список найближчих СТО, які забезпечать якісні та порівняно не дорогі послуги щодо відновлювального ремонту.
Таким чином Регіональна Дирекція в м.Бориспіль СК «Країна» пропонує клієнтові повний цикл страхового супроводу, що значно спрощує комунікації та забезпечує вчасний і якісний сервіс.

Іноді власники автотранспортних засобів намагаються купити поліс обов’язкової «автоцивілки» якнайдешевше, говорячи при цьому: «Мені дешеву, для поліції!» — ми їм відмовляємо. Тоді, десь вздовж дороги, на задньому сидінні автомобіля, вони купують страховий поліс за півціни у невідомого агента. А коли трапляється ДТП і людина розуміє, що їй потрібно заплатити 50 тисяч за чиєсь пошкоджене авто, виявляється, що договір складений з порушеннями або взагалі недійсний.

Тому ми обов’язково попереджаємо потенційного страхувальника: «Шановний, це не для поліції, це для вас. Прочитайте уважно, за що ви заплатили гроші». Страховий поліс — документ суворої звітності. Усі відомості щодо бланку поліса ОСЦПВ, а також страхової компанії, яка реалізувала цей бланк, знаходяться під контролем Моторного (транспортного) страхового бюро, яке є гарантом виконання страхових зобов’язань.
Потенційним клієнтам, особливо тим, хто стикається зі страхуванням вперше, рекомендую ретельно розібратися з тим, що саме покриває або не покриває страховка. В договорі це має бути чітко прописано. Люди часто неуважно читають договір або неправильно його розуміють. Через це трапляються такі випадки: клієнт купує поліс ОСЦПВ, де застрахована його відповідальність, а не його власна машина, та, коли стається ДТП, страхова компанія відшкодовує збиток потерпілому, а клієнт потім обурюється, чому ця страховка не покриває його власних збитків.
Тож, при укладанні будь-яких договорів страхування необхідно обов’язково уважно читати договір, обговорити з представником компанії всі нюанси та умови.

На що звертати увагу при виборі компанії? Слід розуміти, що з понад 400 страхових компаній, які зареєстровані в Україні, на жаль, прозоро працюють не більше п’яти десятків. Довіряючи будь-якій компанії страхування своїх ризиків, перш за все, необхідно перевірити наявність у страховика ліцензії на здійснення того чи іншого виду страхування. Перевірити рейтинги та основні показники діяльності компанії: досвід роботи на ринку, платоспроможність, обсяг страхових виплат. Бажано отримати відгуки колишніх клієнтів, переважно людей, яким ви довіряєте.

Регіональна дирекція у м. Бориспіль СК «Країна» пропонує великий вибір видів страхування:

 • Обов’язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів — Автоцивілка.

 • Добровільне страхування наземних транспортних засобів КАСКО.

 • Добровільне медичне страхування (для корпоративних клієнтів).

 • Добровільне страхування відповідальності перевізника вантажів та експедитора.

 • Добровільне страхування майна юридичних та фізичних осіб.

 • Обов’язкове особисте страхування водіїв та пасажирів від нещасного випадку на транспорті.

 • Комплексне страхування подорожуючих.

 • Страхування «Зелена карта».

 • Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса.

 • Страхування аграрних ризиків.


Адреса Регіональної
дирекції ПАТ «СК «КРАЇНА»:
08300, м. Бориспіль,
вул. Київський Шлях, 33.
Тел.: (04595) 6-39-69,
(096) 442-32-64


Наталія ДОЛИНА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31