Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські пауерліфтери підкорювали Карпати

Вихованці Бориспільської ДЮСШ привезли високі нагороди із чемпіонату України, який проходив наприкінці лютого у місті Коломия Івано-Франківської області.

Чемпіонат відбувався у три етапи. З 16 по 19 лютого проходили змагання з жиму лежачи серед усіх вікових груп. Першість виборювали команди із 19 регіонів України — усього 213 учасників.

Учениця Бориспільської ЗОШ №4 Валерія Компанієць виборола 1 місце у ваговій категорії до 84 кг. У ваговій категорії до 63 кг учениця ЗОШ №7 Марія Білоус посіла другу сходинку. А вихованець ДЮСШ Михайло Парфенюк виборов третє місце у ваговій категорії до 120 кг.

У заліку, серед 8 спортивних шкіл, Бориспільська ДЮСШ посіла 2 місце. У командному заліку серед дівчат збірна команда Київської області виборола 3 місце. Київська область була представлена лише спортсменками з Борисполя.
З 19 по 22 лютого проводилася першість України з класичного жиму лежачи.

Участь у змаганнях взяли 354 учасники: команди з 21 регіону України. Вихованець бориспільського Центру спорту, співробітник місцевого відділу поліції Денис Олійник виборов 3 місце серед юніорів у ваговій категорії більше 120 кг.
З 23 по 28 лютого відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу. 287 учасників, 20 команд зі всієї України.
Учениця ЗОШ №4 (вихованка ДЮСШ) Олеся Голіяд виборола золото у ваговій категорії до 84 кг. Вихованка ДЮСШ Ангеліна Киях посіла 2 місце у ваговій категорії до 57 кг. А її колега по команді Марія Білоус, учениця ЗОШ №7, завоювала 4 місце у цій же ваговій категорії.

За підсумками змагань Ангеліна Киях написала заяву до Тренерської ради Федерації пауерліфтингу України щодо включення її до складу юнацької збірної України на участь у Чемпіонаті Європи серед дівчат, який проходитиме у Чехії.

Підготував спортсменів до змагань тренер вищої категорії з пауерліфтингу Юрій Ликов.
Була на чемпіонаті номінація — кращий суддя року. Наш Юрій Ликов увійшов до десятки кращих суддів Національної федерації 1918 року.

На сесійному засіданні Бориспільської міської ради, яке проходило 3 березня 2018 року, спортсменів-переможців привітали мер Борисполя Анатолій Федорчук, міські депутати та всі присутні.