i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Подвійна перемога яготинських атлетів

Подвійна перемога яготинських  атлетів

У Броварах відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших.

Яготинський район представляли вихованці відділення легкої атлетики у складі 15 спортсменів. Чемпіонкою області у бігу на 100 м стала Віталія Макаренко, яка у фінальному забігу перемогла з результатом 12,4 секунди. Тріумфувала Віталія й у бігу на 400 м, залишивши позаду себе суперниць з престижних спортивних ліцеїв. Третє місце посіла ще одна яготинка — Анастасія Анатієнко.

— Перемога в обласному чемпіонаті дуже важлива для мене, у підсумку вдалося обійти багатьох сильних конкуренток. Це надихає на нові маленькі подвиги на бігових доріжках, — зазначила Віталія Макаренко.
Хороші результати продемонстрували й інші місцеві атлети: у бігу на 800 м чемпіонкою стала Тетяна Лизун, третьою на фініші була Надія Мартиненко. На дистанції 1500 м Лизун виборола друге місце, такий же показник серед хлопців у Артема Шевченка.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ Олена Осауленко і Світлана Яценко.