Стара версія сайту

Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

У Борисполі відбувся особистий чемпіонат міста з гирьового спорту

У Борисполі відбувся особистий чемпіонат міста з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.

Взяли участь десять вихованців відділення гирьового спорту Бориспільської ДЮСШ, команда смт Білогородка (Києво — Святошинський район) та команда-сім’я з Кіровоградської області: Микола Марфулаз двома доньками — Іриною та Поліною.

Зазначимо, що Ірина є учасницею чемпіонату світу у Греції, а дев’ятирічна Поліна 54 рази у ривку підняла 8-кілограмову гирю!

Як зазначив тренер Бориспільської ДЮСШ Євген Биков, змагання запам’ятаються спортсменам, які вперше вийшли на помости.

«Змагання відбулися на високому організаційному рівні: булиприсутні трисудді міжнародної категорії.
Чемпіони та призери у своїх вагових категоріях нагороджені призами, медалями та грамотами від Центру спорту та фізичного здоров’я населення»,
— наголосив він.

Бориспільські спортсмени показали результати: серед юнаків у ваговій категорії до 58кг з 8-кілограмовою гирею перше місце посів Влад Євтушенко, друге - Влад Климчук, третій — Денис Соломон; у категорії 58 +чемпіоном став Максим Маковецький; серед дівчат перемогла Марія Колос (58 +), друге місце - Вікторія Єкімовська (58 кг).