Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

"Бориспільські Бобри" привезли медалі з Міжнародного турніру з плавання

"Бориспільські Бобри" привезли медалі  з Міжнародного турніру з плавання

07, 08 квітня 2018 року вихованці Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи «Бориспільські Бобри» брали участь у Міжнародному турнірі з плавання – «Чемпіонат землі Вайнштрассе міста Нойштадт», присвяченому 25-річчю створення спортивного клубу SCHWIMM-CLUB.

У змаганнях взяли участь більше 500 учасників, 3240 стартів.

Софія Бут на дистанції 100 м на спині, у фіналі виграла абсолют 1.07,96 та стала найкращою (за очками) в абсолюті серед дівчат і жінок. Вона отримала медаль, преміальні за 1 місце і бонус-премію за рекорд змагань.
На цій же дистанції (100м н/с) з рекордом для 2005 року відразу фінішував Дмитро Вишніков – 1.10,59 (виборов золото в своїй віковій групі).

Влад Іващук подолав цю ж дистанцію за 1.08,91 та виборов срібло.
Наймолодший учасник команди – Дмитро Русин вперше виконав другий дорослий розряд та виборов бронзу.

Медалі отримали:
Бут Софія – золото на дистанції 200 м комплекс;
Вишніков Дмитро – золото на дистанції 50 м в/с;
Івасик Яна – срібло на дистанції 50 м в/с, і 100 батерфляй;
Лук'яненко Іванка – бронза на дистанції 200 та 50 брас,
Удод Ілля – срібло на дистанції 200 брас,
Ільницька Христина – бронза на дистанції 100 м батерфляй.
Обидві команди і дівчат, і хлопців в естафеті 4х100 м в/с стали бронзовими призерами Міжнародного турніру. Ще в одній естафеті хлопці взяли срібло, а дівчата – золото.