БКБМ
Бориспiль
C

Головні новини

10 лис 2017
265 0

Увага! "Вісті" запрошує на роботу журналістів!

Якщо ви хочете працювати і заробляти гроші, то ця вакансія саме для вас. Команда редакції газети "Вісті" шукає досвідчених, креативних журналістів для написання статей, репортажів та коротких інформацій в стрічку новин.

21 лис 2017
45 0

Пенсійна система: усе покладається на пенсіонерів

11 жовтня Верховна Рада ухвалила Пенсійну реформу. Новий закон, який відтепер має забезпечити право на гідну старість мільйонів українців, був загорнутий у красивий папірець обіцянок щодо підвищення пенсій. Проте можновладці менш охоче згадують інші пункти закону або тлумачать їх так, що суть змін

20 лис 2017
210 0

Земля на винос

Впродовж 15 років питання мораторію на продаж земель сільгосппризначення залишається одним з найгостріших в Україні, яка володіє третиною світових чорноземів.

15 лис 2017
1 853 0

Поліцейські Чернівців затримати за шахрайство уродженку Бориспільського району

32-річна жителька села Чубинське Бориспільського району Київської області відзначилася не лише на Тернопільщині. Гастролерка обдурювала людей по всій Україні, видаючи себе то співробітницю газової служби чи інших комунальних підприємств, то за знавця магії. Промишляючи шахрайствами, крадіжками,

15 лис 2017
824 0

Що насправді будують біля Бориспільської ЦРЛ

«Біля Бориспільської ЦРЛ, між поліклінікою та стаціонарним корпусом, щось будують…» Такі чутки ходять між бориспільцями вже давно. Насправді, це будівництво мало розпочатися ще влітку, та хтось чи щось стало на заваді, а більш детально керівництво лікарні розповідати не хоче.