Бориспiль
C
Оформити передплату

Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

«Вісті» були й залишаються першими

«Вісті.Інформація.Реклама»
Тираж: 10 000 примірників
День виходу: п’ятниця
Формат: А3
Обсяг: 24 сторінки
Розповсюдження: Лівобережжя Київської області
Мова: українська


Березневого сонячного дня 2000 року вийшов перший номер газети «Вісті.Інформація.Реклама» — скромного формату, але з великими амбіціями: бути і залишатися першими на рекламно-інформаційному просторі Лівобережжя Київщини. Ішли роки і з простого чорно-білого видання «Вісті» перетворилися на повнокольоровий щотижневик.

Так історично склалося, що наша газета має два напрямки: інформаційний та рекламний. Невелика, проте згуртована, команда репортерів оперативно висвітлює новини не лише Борисполя та Бориспільщини, а й сусідніх Переяслава, Яготина, Згурівки, Березані. Журналісти розповідають читачам про різноманітні події, порушують актуальні проблеми, висвітлюють життєво важливі для читачів теми. На сторінках щотижневика — не лише розповіді про сучасне життя, ми відкриваємо також забуті або приховані раніше сторінки минулого, не забуваючи, що головними дійовими особами є люди — різні за віком, професіями та соціальним статусом. Тематику для постійних рубрик диктує саме життя: «реформи», «тарифи», «політикум», «ціни», «новітні технології», «волонтери», «правопорядок», «культура», «спорт».

Щоб залишатися на плаву в нинішніх непростих з економічного погляду умовах, не можна забувати про роль реклами, бо вона, як відомо, — двигун прогресу. Для успішного розвитку бізнесу необхідно заявляти та нагадувати про себе. Той, хто добре на цьому розуміється, свого часу успішно розпочинав власний проект саме із реклами в газеті. Читацька аудиторія «Вістей» — це ефективний інструмент налаштування рекламної кампанії.

Нас читають представники малого та середнього бізнесу, а також робітничих професій, освітяни, пенсіонери з Борисполя, Бориспільщини та регіонів Лівобережжя Київської області. З рекламою у «Вістях» Ви отримуєте вихід до аудиторії, яка потрібна саме Вам. На тонкощах рекламної політики найкраще розуміється команда досвідчених рекламістів «Вістей». Вони добре знають, що потрібно та якою має бути реклама, задля того, аби вона працювала на клієнта.

Контакти

«Редакція газети «Вісті.Інформація.Реклама»

Адреса редакції: Київський шлях 69-а, приміщення РК "Бархат", м. Бориспіль

Рекламний відділ: 067-238-88-58, 067-353-62-96,
Телефони редакції: 067-353-61-17
Контакти
(067) 238-88-58


Е-mail: рекламний відділ — reklama.borvisti@gmail.com
загальна — borvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
для фізичних осіб - 22350, юридичних - 41394