Бориспiль
C
03 сер 2021
0 0

Пустелі замість чорноземів, торнадо та арктичні морози: якою буде Україна до 2100 року?

У нещодавньому дослідженні BBC-Україна, присвяченому кліматичним змінам, стверджується, що в майбутньому клімат України стане подібним до австралійського. І це — в найкращому випадку.

03 сер 2021
0 0

У серпні Нацсоцслужба розпочне перевіряти надавачів соціальної допомоги

У серпні Національна соціальна сервісна служба України планує розпочати перші перевірки в окремих регіонах дотримання законодавства місцевими органами влади при призначенні соціальної допомоги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби Владислав Машкін.

02 сер 2021
904 0

На базі лікарні працюватиме клінічна кафедра Міжнародного європейського університету

Питання надання дозволу на розміщення клінічної кафедри приватного закладу вищої освіти «Міжнародний європейський університет» на базі КНП «ББЛІЛ» розглянув виконавчий комітет Бориспільської міської ради у понеділок, 2 серпня. 

02 сер 2021
224 0

Водії в уніформі та кондиціонери. Для маршруток Києва затвердили нові правила

КМДА підписала з переможцями конкурсу на пасажирські перевезення договори, які передбачають нові умови. Серед них, зокрема, контроль температури та заборона музики в салоні транспорту.

02 сер 2021
593 0

Ситуація з аварійним корпусом пологового відділення поки без змін

Питання пологового відділення, яке знаходиться в аварійному стані після проведення ремонтних робіт недобросовісним підрядником, порушив на нараді у міського голови 2 серпня колишній депутат міської ради Олег Верес. 

30 лип 2021
877 0

«Алею пеньків» біля озера Гульківка поповнила «алея сухостою»

Кожного разу під час обговорення чергового видалення зелених насаджень представники міської влади виправдовуються на закиди опонентів, стверджуючи, що у місті висаджується набагато більше дерев, ніж вирубується.