Бориспiль
C
27 лис 2020
28 0

Борисполю необхідна муніципальна невідкладна медична допомога

«У мене питання до всіх. Я сьогодні зранку прокинувся, у мене слабкість, нежить, горло болить, аритмія — що мені робити? Сімейного лікаря в мене немає, ну не заключив я декларацію, не знав про реформу — як діяти?», — із такого запитання до присутніх розпочав нараду з

27 лис 2020
105 0

Збережи пам'ять. Збережи правду

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Цього року інформаційна кампанія проходить під гаслом «Збережи пам'ять. Збережи правду» та покликана нагадати, що до збереження пам'яті про Голодомор може долучитися кожен. Наприклад,

27 лис 2020
377 0

«Ми росли разом із дітьми. Вони нас формували, вчили, виховували...»

Багатодітна родина священика з Сулимівки, де отець Володимир і матінка Марина виховують восьмеро дітей віком від 3 до 22 років, розповіла «Вістям» про перевірені секрети дієвого виховання та поділилась історією своєї «знакової» зустрічі.

26 лис 2020
970 0

Освіта: крок до об’єднання

Розпочався процес консультацій щодо об’єднання Бориспільської громади. Закон, який це регламентує, прийнятий Верховною Радою і знаходиться на підписі у Президента. Тому міська та районна влада розпочали підготовку до передачі об’єктів та повноважень.

26 лис 2020
2 115 0

Владислав Байчас: перед новообраною радою стоїть багато викликів

23 листопада відбулась установча сесія Бориспільської міської ради VIII скликання, на якій секретарем було обрано Байчаса Владислава Михайловича. «Вісті» вирішили дізнатись, як тепер буде працювати міська рада.