Бориспiль
C
22 жов 2021
612 0

Автобусні перевізники скасовують рейси через нові правила перевезень

Українські автобусні перевізники масово скасовують рейси через нові карантинні правила перевезень – вимогу до пасажирів надавати COVID-сертифікати або результати тестів для поїздок, повідомляє "Суспільне".

22 жов 2021
162 0

На Київщині розвідники Нацгвардії навчались долати водну перешкоду за стандартами НАТО

У Міжнародному центрі Національної гвардії триває базовий курс підготовки розвідника. На цьому тижні представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») та інструктори з водолазної підготовки Навчально-бойового центру підготовки

22 жов 2021
1 252 0

Безпритульне життя: від злиднів та жебрацтва не зарікайся

За супермаркетом «Еко» понад місяць як оселився чоловік-безхатько. Він майже не ходить через хворобу ніг, тому весь час сидить або просто лежить на землі біля дороги. Як чоловік потрапив у таку скруту, дізнавалися «Вісті».

20 жов 2021
493 0

Плюси і мінуси придбання житла біля станцій метро

Київський метрополітен або ж "міська залізниця" на сьогодні займає 31 місце за пасажиропотоком в світі, включає в себе три лінії, 52 станції і три пересадочних вузла, візуально, нагадує трикутник, розташування якого знаходиться в самому історичному центрі Києва.

18 жов 2021
1 802 0

Ілля Луців: «Сімейні лікарі сприяють погіршенню епідситуації»

З проханням до первинної ланки медицини змінити алгоритм дій при зверненні до них хворих на ковід звернувся на плановій нараді у Бориспільського міського голови 18 жовтня депутат міської ради та лікар ББЛІЛ Ілля Луців.