Бориспiль
C

Головні новини

Вчителів бориспільських шкіл навчають надавати першу долікарську допомогу


Вчителів бориспільських шкіл навчають надавати першу долікарську допомогу

Як повідомляє Бориспільський загін швидкого реагування на своїй сторінці у Facebook, що протягом зимових канікул вони планують навчити надавати першу долікарську допомогу кожного вчителя усіх шкіл м. Бориспіль.


"Перші дні нового року і ми почали працювати. За зимові канікули ми навчимо першій долікарській допомозі КОЖНОГО вчителя усіх шкіл м. Бориспіль - лише від їх знань залежить життя та здоров'я наших дітей при настанні, не дай Боже, надзвичайної ситуації у школі або при критичному погіршенні здоров’я дитини.

Надалі вчителі самі зможуть грамотно навчати першій допомозі своїх учнів. Надалі такі навчання та відпрацювання практичних навиків повинно проходити постійно, повинна бути створена відповідна програма, але це питання вже до Міністерства освіти. Навчайся сам і навчи другого!!!
Вчителів бориспільських шкіл навчають надавати першу долікарську допомогу
03.01.17. відпрацювали з першими групами вчителів шкіл №6 та №8. Працюємо за 6-ти годинною програмою. Всі молодці, слухали уважно, відпрацювали практичні навички, задавали багато питань."

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: