Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі ліхтарі світитимуть через два


У Борисполі ліхтарі світитимуть через два
Бориспіль постійно розвиває систему вуличного освітлення. І на цей рік виготовлено проектно-кошторисну документацію, пройдено експертизи, отримано всі дозвільні документи на продовження робіт по вуличному освітленню.

Але Національна комісія з регулювання енергетичних послуг в середині грудня минулого року відмінила постанову про знижки на електроенергію для потреб зовнішнього освітлення. Якщо торік на 1 січня вартість кіловата на освітлення складала 56 копійок, то сьогодні кіловат коштує 2 грн 14 коп. Вартість збільшилася у 4 рази.

Роботи з освітлення вулиць продовжуватимуться. Систему освітлення планується переводити на ручне управління, щоб можна було вночі відключати частину ліхтарів. Залишатиметься світити кожен третій. Це додаткові затрати на обладнання, але вони дозволять економити електроенергію.Також з метою економії продовжуватиметься заміна ліхтарів на світлодіодні. Бориспіль освітлюватиметься і надалі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: