Бориспiль
C

Головні новини

Транспортна Бориспільщина: кому ввімкнули «зелене світло»?


Транспортна Бориспільщина: кому ввімкнули «зелене світло»?
Перевізники в односторонньому порядку, без узгодження з місцевою владою, прийняли рішення підняти вартість проїзду на маршрутах та, посилаючись на Бориспільську РДА, скасували так звані «пільгові» дні. Що змусило транспортників вдатися до кардинальних рішень? Чи повинні вони радитися з місцевою владою? Врешті-решт чи досягли консенсусу підприємці та влада?

Проїзд у Бориспільському районі подорожчав на початку січня досить несподівано, що спричинило хвилю непорозумінь та конфліктних ситуацій серед пасажирів. Подейкують, що у Вишеньках, Гнідині, Іванкові, Процеві та деяких інших селах справа дійшла до скандалів. Доведений до зубожіння народ, не стримуючи емоцій, нарікав на бездіяльність влади та місцевих перевізників, мовляв, обіцяної прем’єром Гройсманом мінімальної зарплати в 3200 грн ще не отримали, а вже змушені розплачуватися за новими цінами, віддаючи за проїзд останнє!

Крім того, в автобусах були розміщені неофіційні оголошення: «У зв’язку з тим, що Бориспільська районна державна адміністрація не прийняла рішення щодо відшкодування пільгового проїзду окремих категорій громадян, наше підприємство вимушене відмінити пільговий день у середу та обмежити проїзд пільгових пасажирів у кількості 2 чоловіки за кожен рейс». Відтак обурювалися не лише звичайні платоспроможні пасажири, а й громадяни пільгових категорій: пенсіонери, інваліди, учасники АТО…

Питання тарифів на перевезення пасажирів на маршрутах Бориспільського району розглядалося 16 січня під час понеділкової наради в райдержадміністрації за участю керівництва району, сільських голів, а також перевізників району: ПрАТ «АТАСС-Бориспіль», ТОВ «Автосервіс», ПП «Автосервіс», ФОП Насонов С.М., ФОП Солдатенко Н.О.

Претензії від сільських голів
Найбільше скаржилися сільські голови. Вони дорікали підприємцям на відсутність співпраці з органами місцевого самоврядування, розповсюдження недостовірної інформації, низьку якість обслуговування, недотримання графіку перевезень у вихідні дні, неетичну поведінку водіїв.
«Я обурений тим, що перевізник поставив перед фактом, що підняв ціну. Це спричинило невдоволення людей, — коментує Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко. — Перевізники мали попередити про підвищення! Але немає діалогу перевізника із сільськими радами... На мою думку, така взаємодія вкрай необхідна».

Чому подорожчав проїзд?
Основна проблема, яка змусила керівників зібратися в актовій залі, насамперед стосувалася подорожчання проїзду та відшкодування проїзду пільговиків. Тому перевізники намагалися пояснити присутнім, у зв’язку з чим виникла необхідність підняття цін. Головні аргументи: подорожчання автозапчастин, комлектуючих, енергоносіїв та інших складових.

«Підвищення тарифів — це вимушений крок для того, щоб нам як перевізнику забезпечити виконання договору та безпеку пасажирських перевезень, — говорить керівник ПП «Автосервіс» Євген Грона. — Перед тим, як підвищувати вартість проїзду (а востаннє вона змінювався в 2015 році), ми зробили аналіз цін: порівняли ціни січня 2015 та січня 2016 року. Отже, пальне подорожчало на 18%, запчастини — на 22%, деякі — на 46%, акумуляторні батареї — 27%, орендна плата за землю — на 32%, електроенергія — на 33%, природний газ — на 18%. Це ті складові, які напряму впливають на вартість тарифу».

В цілому тариф на перевезення формується з розрахунку вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах. Якщо раніше тариф регулювався Київською обласною адміністрацією, то в 2015 році тодішній прем’єр-міністр Яценюк скасував регуляторний акт щодо ціноутворення на приміських маршрутах. Відповідно перевізник отримав право самостійно визначати тариф.

«Ми формуємо тариф згідно з методикою, в якій чітко зазначено: перевізник у разі фактів, на які він не може впливати, тобто зростання цін на енергоносії, запчастини і паливо, в тому числі більше, ніж на 10%, в установленому порядку переглядає тариф на перевезення. На сьогодні тариф повинен складати 79 копійок за пасажиро-кілометр. Розуміючи те, що заробітні плати у нас не піднімаються, ми встановили тариф 70 копійок за пасажиро-кілометр», — зазначив Євген Грона.

Пільговикам — «зелене світло»

На нараді з'ясувалося, що за 2016 рік жоден перевізник у районі не отримав і копійки за пільгові перевезення. Але протягом минулого року сумлінно перевозили пільгові категорії. Скажімо, ТОВ «Автосервіс» по Борисполю та Бориспільському району забезпечило проїзд 312 тис. пільговиків. А це сума, яка в кінцевому результаті теж впливає на тариф.

В райдержадміністрації, пояснюючи причини відсутності коштів, зауважили, що, дійсно, в 2016 році держава зробила всіх заручниками: з одного боку, зобов’язала перевізників перевозити всі пільгові категорії без введення окремих днів, з іншого боку — не виділила коштів на відшкодування проїзду пільгових категорій.

«Ми шукали вихід у минулому році, виділявши кошти із районного бюджету. Але обласне фінансове управління не дало можливості нам використати кошти», — зазначив заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Роман Шуменко. Водночас він повідомив про те, що цьогоріч вже закладено кошти на відшкодування витрат.
«Перевізники мають право в односторонньому порядку згідно з чинним законодавством підвищувати ціни без погодження з Київською обласною державною адміністрацією. Але відповідно до діючого договору, за яким вони надають транспортні послуги, тариф повинен бути узгоджений з районною адміністрацією. Так прописано в договорі», — зазначив Роман Володимирович.

За його словами, 23 грудня 2016 року на сесії районної ради було прийнято рішення про виділення 615 тис грн на компенсацію проїзду пасажирів пільгових категорій. Районне управління соціального захисту офіційно звернулося до перевізників, щоб укласти угоди та перерахувати кошти. Заступник також поінформував, якщо протягом року виникне необхідність виділити більше коштів, будуть прийняті відповідні зміни до бюджету.
Звертаючись до перевізників, Роман Шуменко наголосив: «Якщо перевізник законно піднімає тарифи, то, будьте ласкаві, виконуйте зобов’язання перед державою, перед законом і, відповідно до спільної угоди, без всіляких обмежень перевозьте пільговиків! Не одну, не дві, не три людини за рейс, а стільки, скільки їх сідає. Не тільки в середу. А в усі дні. Як того вимагає чинне законодавство».

Автобус на мільйон
Говорячи про сільські маршрути, присутні згадали про якість доріг та транспорту. Перевізники бідкалися на жахливий стан дорожнього покриття, а селяни — на погані автобуси. В підсумку дійшли висновку, що обидві сторони — в заручниках держави. Дороги не належать до підпорядкування райдержадміністрації, а поновити автобусний парк — дороге задоволення, що потребує чималих витрат.

«У 2014-2015 роках на ринку автобусних перевезень були присутні два заводи: «Еталон» та «I-VAN», частково «Богдан», — розповідає директор компанії ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» Сергій Пасько. — Зараз на ринку працюють завод «Богдан» та його підгрупа «Отаман». Якщо раніше, коли працювали три заводи, автобус коштував 40 тис. доларів, то зараз — 63 тис. доларів. Усі комплектуючі на ці автобуси постачає Захід. Ціни прив’язані до долара та євро. Паливо-мастильні матеріали та гума українського виробництва, на жаль, не пристосовані до експлуатації на нинішньому ринку».

Якщо автобус коштує 1 млн 700 тис. грн, то скільки треба заробляти коштів, щоб, окрім поточних витрат, можна було заощадити і купити автобус? За словами Сергія Паська, щоб купити автобус, наприклад, у лізинг, треба платити 1,5 тис. грн на день, незалежно від того, працює автобус чи ні. Такий процент. Плюс витрати на пальне, зарплата водія, комунальні послуги, пільгове перевезення за наш рахунок.
«Тобто купити автобус — нереально! Ті кошти, що виділяються, наприклад, по місту, покривають лише 70% на одного пільговика за 1 напіврейс. Решта — за рахунок підприємства. А ще й тіло кредиту!», — наголосив підприємець.

Завдання — знайти консенсус

Підсумки наради підбив голова Бориспільської районної державної адміністрації Дмитро Воронін. У зверненні до перевізників він, зокрема, наголосив: «Ми працюємо спільно в районі. Ви є монополістами на ринку. У вас є закон, який регламентує самостійне підвищення тарифів. У нас є закон щодо перевірки всіх підприємств, які знаходяться на території району. Це контроль та перевірка правил транспортного обслуговування, дотримання правил технічної експлуатації транспорту, на якому перевозять. Якщо сьогодні підвищили тариф в односторонньому порядку, ми завтра розірвали угоду. Але якщо завтра ви не будете працювати, люди вийдуть на страйк. Це національна небезпека. Тоді ми звернемось до Служби безпеки України. Якщо я видам розпорядження і забороню вам підвищувати тариф, то ви повинні будете виконати це розпорядження, бо воно є обов’язковим для виконання. Не виконали? Прокуратура. Суд. Тому моя думка: проблеми треба вирішувати в ділових переговорах, шукати спільну мову, знайти консенсус і в жодному разі не підбурювати суспільство».
Серед підсумків також те, що пасажири пільгових категорій їздитимуть безкоштовно без обмеження кількості, в будь-який день.
Діти шкільного віку платитимуть за проїзд 20%.
У планах — безкоштовний проїзд для вчителів сільських шкіл (за посвідченнями).

Станом на 9:00 середи 18 січня всі перевізники, що обслуговують сільські маршрути району — ПрАТ «АТАСС-Бориспіль», ТОВ «Автосервіс», ПП «Автосервіс», ФОП Насонов С.М., ФОП Солдатенко Н.О. — уклали договори з управлінням соціального захисту рай­держ­­адміністрації щодо відшкодування коштів за проїзд пільгових категорій громадян. Тому варто чекати «потепління» у відносинах між водіями та пільговиками. Щоправда, решті пасажирів сподіватися на зниження вартості проїзду, на жаль, не доводиться. Їздитимуть вони за новими тарифами.


Олена ПОЛЯКОВА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: