Бориспiль
C

Головні новини

Через постійні відключення світла бориспільці пікетували "Київобленерго"


Через постійні відключення світла бориспільці пікетували "Київобленерго"
Ранок вівторка, 24 січня, у місті розпочався із масових зборів біля Бориспільського районного підрозділу «Київобленерго».

Людей привів до дверей установи відчай та злість, які накопичувалися довгими годинами очікувань появи електроенергії. У місті зачастили з плановими чи то аварійними відключеннями світла. Деякі вулиці страждають від низької напруги. Оббиваючи пороги районного підрозділу поодинці, результату громадяни не досягли, тож цього разу вирішили прийти гуртом.

Цього разу за всіх відповідав заступник начальника з комерційних питань, адже лише він з керівництва був на місці. Як виявилося новий начальник РП, який, до речі, 24 січня був перший день на роботі, та головний інженер поїхали до центрального офісу. Володимир Кравченко не компетентний відповідати на технічні питання, адже він заступник з комерційних.

У містян знайшлися запитання і до заступника з комерційних питань.

Пізніше незадоволені відповідями громадяни винесли з приміщення крісло керівника РП та змусили Володимира Кравченка приймати скарги від людей прямісінько надворі.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ У ВІДЕОСЮЖЕТІ.На сторінці " Асоціації учасників АТО Бориспільщини" у Facebook з цього питання є наступна інформація:

"Після вранішніх подій до офісу ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» прибули представники Служби безпеки Київобленерго з проханням більш детально пояснити суть наших претензій до Бориспільського РП.
На зустрічі, що закінчилася о 13:00, крім представників «Асоціації» та ГФ «Сектор Безпеки» були присутні депутати міської ради Ілля Луців, Олег Верес та Володимир Нагорний. Як запевнили нас представники Київобленерго наше звернення буде розглянуто обласним керівництвом та обов’язково прийняті рішення спрямованні на покращення енергопостачання.
Результат зустрічі:
1. До сесії міської ради 31.01.2017 р. буде організована зустріч за круглим столом представників обласного керівництва Київобленерго та представників громади міста Бориспіль й депутатського корпусу для пояснення існуючої ситуації з енергопостачанням та пошуку вирішення проблемних питань.
2. Створення Бориспільським РП інформаційного стенду для роз’яснення методів отримання компенсації за неналежне енергопостачання та методів заповнення та розрахунків платіжок.
(За детальнішими поясненнями звертайтеся до офісу «Асоціації» або до абонентського відділу Бориспільського РП).
3. Представники Київобленерго надали контактну інформацію наступних відділів:
- Антикорупційний відділ (звертатися вразі корупційних зловживань працівників обленерго): 044-459-07-11
Електронна пошта: anti.corruption@koe.vsei.ua
- Телефон служби довіри (звертатися в разі неналежного обслуговування або не реагування на звернення громадян):
044-492-30-53
Електронна пошта: bezpeka@koe.vsei.ua
Ця зустріч засвідчила, що лише спільні, активні дії громади здатні навести лад в нашому місті. Ми й надалі будемо інформувати громаду про перебіг цієї боротьби. Приєднуйтесь до нашої діяльності. Чекаємо Ваших пропозицій за адресою Європейська 4 (офіс ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини»)."


Телеканал Бориспіль

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: