Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільському районі нарешті визначили хто має право на безкоштовний проїзд


У Бориспільському районі нарешті визначили хто має право на безкоштовний проїзд
Рішення про вартість проїзду для пільгових категорій громадян, школярів та вчителів, погоджене напередодні Бориспільською райдержадміністрацією, було переглянуто. У п’ятницю, 20 січня, відбулась чергова робоча зустріч з перевізниками району.

Транспортні підприємства звернулися до районної державної адміністрації з проханням переглянути вартість проїзду для пільговиків та обговорити нові суми відшкодування коштів, закладених в бюджет-2017. Нагадаємо, що 23 грудня на сесії районної ради депутати проголосували «за» відшкодування транспортним підприємствам проїзду пасажирів пільгових категорій у сумі 615 тисяч гривень. Але цих коштів перевізникам виявилося замало. Крім того, вони запропонували погодити вартість проїзду для школярів у розмірі 50% від загальної вартості. Тобто не 20%, як йшлося раніше, а дещо дорожче.

«Рішення сесії щодо компенсації проїзду в разі необхідності будемо коригувати протягом бюджетного року, тобто 615 тис грн може бути збільшено,— зауважила начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Наталія Паніна. — Головне сьогодні заключити договори з усіма перевізниками та встановити конкретний перелік пільговиків, визначити вартість проїзду школярів».

В.о. начальника управління соціального захисту Ірина Пушкар поінформувала про те, що договори з усіма перевізниками, а саме ПрАТ "АТАСС-Бориспіль", ТОВ "Автосервіс", ПП "Автосервіс", ФОП Насонов С.М., ФОП Солдатенко Н.О. — були заключені ще на минулому тижні. Відшкодування коштів буде здійснюватися щомісячно на підставі актів виконаних робіт.

В ході зустрічі присутні визначили конкретний перелік пільговиків, які мають право безкоштовного проїзду в сільських автобусах. Це інваліди війни, учасники бойових дій (в тому числі учасники АТО), а також учасники війни, сім’ї членів загиблих (померлих) учасників бойових дій (у тому числі учасників АТО), діти-інваліди, учасники ЧАЕС I-II категорії, діти з багатодітних родин за єдиним квитком.

Діти шкільного віку платитимуть 50% від загальної вартості проїзду. Водіям запропоновано розмістити в автобусах оголошення, де будуть вказані конкретні суми проїзду для школярів відповідно до маршруту. Такі пільги матимуть тимчасовий характер та діятимуть лише під час навчального процесу. Наприклад, дитина, яка їхатиме в школу зранку з Іванкова до Борисполя, платитиме не 6 грн 50 коп, а 3 грн 25 коп. При цьому у вихідні дні та під час канікул така пільга не діятиме.

Правом безкоштовного проїзду в межах району відтепер користуються працівники освітньої галузі.
За словами начальника відділу освіти Миколи Каськіва, проїзні квитки отримали 28 вчителів — ті, хто витрачають на проїзд в середньому 500 гривень на місяць, оскільки їздять на дуже великі відстані.Серед них — вчителі Галина Пасько з Кийлова їздить в Любарці через Бориспіль, Людмила Глатка-Соловей — з Боярки в Щасливе, Іван Лесик — з Іванкова в Щасливе, директор школи Валентина Білощицька — з Гори в Ревне, а також ті педагоги, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вони вдячні керівникам ТОВ «Автосервіс» та ПП «Автосервіс» Миколі та Євгену Гронам, директору ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» Сергію Паську та його працівнику ЗоїАпонюк за суттєву допомогу у вирішенні питань з проїздом вчителів та учнів.Діятимуть проїзні до 1 липня. Згодом документи будуть поновлювати.
Слід зауважити, що правила пільгового перевезення набули чинності виключно на сільських маршрутах району, де конкурси на перевезення проводить районна державна адміністрація. Пристоличні рейси, зокрема, Бориспіль-Київ та маршрути від сіл району до Києва—в компетенції Київської обласної держадміністрації.

Бориспільська районна державна адміністрація

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Ольга 25 січня 2017 17:48
  • Не подобається
  • +1
  • Подобається
  Заголовок не відповідає змісту статті. До чого тут місто Бориспіль до районних перевезень? Варто було б написати "У Бориспільському районі..."
 2. Роман 12 вересня 2018 07:21
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Всім доброго дня. Звертаюся до Адміністрації! Можете в 316 зробити остановку біля "інститута Хімії" тарифною. Багато студентів їдуть туда, і не зручно зупиняться на Привокзальній.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: