Бориспiль
C

Головні новини

Оперативна нарада в РДА: звіти, військова служба, соціально-економічний розвиток


Оперативна нарада в РДА: звіти, військова служба, соціально-економічний розвиток
Голова РДА Дмитро Воронін провів оперативну нараду із заступниками, начальниками відділів, управлінь, служб адміністрації та керівниками медичних закладів.

Очільник Бориспільщини повідомив присутнім про результати заслуховувань звітів голів райдержадміністрацій, що проходили в Київській обласній державній адміністрації 20 січня. Насамперед голови РДА звітували про виконання Програм соціально-економічного та культурного розвитку районів за 2016 рік. Звіт проходив у форматі запитань від керівників структурних підрозділів, голови ОДА Олександра Горгана та його заступників. Того дня прозвітували голови Баришівської, Бориспільської, Бородянської, Згурівської, Володарської та Обухівської районних державних адміністрацій. За результатами звітів головам РДА були надані пропозиції щодо покращення ефективності роботи.

«Роботу Бориспільського району визнали позитивною по всіх напрямках роботи, окрім виконання плану по військовій контрактній службі, — зазначив Дмитро Олександрович. — Наше завдання — максимально включитися в роботу, застосувати всі можливі методи, активно долучати до співпраці сільські ради та об’єднаний міськрайонний військовий комісаріат. Адже ми повинні виконати план на 100%».

Наступним актуальним питанням голова адміністрації назвав утримання доріг та планування коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття. «У програмі розвитку інфраструктури на 2017 рік необхідно чітко прописати всі дороги, що потребують ремонту», — підкреслив Д.Воронін. Перед цим, за словами очільника, будуть здійснені робочі виїзди транспортної комісії на найбільш аварійні ділянки та складено протоколи, що визначатимуть загальний стан доріг.

Крім цього, голова РДА наголосив на підготовці Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік, що повинна формуватися на базі щорічного Послання Президента ( можна ознайомитися на сайті http://www.president.gov.ua/news/shorichne-poslannya-prezidenta-do-verhovnoyi-radi-pro-vnutri-38077 ). Попередній розгляд проекту Програми запланований до 10 лютого 2017 року.

Також, за словами Д.Вороніна, адміністрації слід зосередити увагу на комплексній програмі допомоги воїнам АТО, програмі енергоефективності та енергозбереження, програмі водовідведення та енергопостачання, програмах освіти та спорту, а також визначити основні кроки в реалізації реформи медичної галузі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: