Бориспiль
C

Головні новини

Як зекономити, щоб не гасити ліхтарі


Як зекономити, щоб не гасити ліхтарі
Щодо технічного стану вуличного освітлення, то Микола Корнійчук, заступник Бориспільського міського голови зазначив, що сьогодні воно потребує додаткової уваги. Тільки протягом минулого тижня було замінено близько 80 ламп.

Усі лампи закупляються через систему «Прозоро» і не завжди відповідають тій якості, яка необхідна для вуличного освітлення.

Вартість електроенергії для вуличного освітлення нині зросла. Згідно із постановою НКРЕП, з 1 січня її прирівняли до вартості електрики для промислових підприємств, і складає вона 2 грн 22 коп. за кіловат-годину. Затверджено також коефіцієнти для двозонних та тризонних лічильників. Відповідно до цих коефіцієнтів, двозонні лічильники не дають суттєвої економії. А тризонні дозволять економити. Так, наприклад, при нинішніх тарифах у весняно-літній період вартість кіловат-години в середньому за добу становитиме 1 грн 32 коп. Але для цього усі двозонні лічильники, що обліковують електроенергію для вуличного освітлення, потрібно буде замінити на тризонні. Тож знову стоятиме питання фінансування.

За підписом Бориспільського міського голови були підготовлені листи на Київську облдержадміністрацію стосовно цієї постанови НКРЕП, яка знищує вуличне освітлення, що сприятиме росту вуличної злочинності.
За новими тарифами, які введено уже з цього місяця, місту потрібно буде на вуличне освітлення близько 6 млн грн. Але вже є нові звернення, у тому числі від депутатів, щоб продовжувати роботи щодо розширення мережі вуличного освітлення.

Ірина ГОЛУБ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: