Бориспiль
C

Головні новини

На директора сміттєзвалища біля села Глибоке подано позов до суду


На директора сміттєзвалища біля села Глибоке  подано позов до суду
Керівник одного з товариств Бориспільщини самовільно зайняв земельну ділянку для сміттєзвалища, незаконно захопивши частину сусіднього приватного земельного наділу. У результаті службової недбалості власнику цієї ділянки завдано матеріальної шкоди на суму майже 77 млн. гривень.

На директора сміттєзвалища біля села Глибоке  подано позов до суду
Встановлено, що у 2014 році керівник товариства, не маючи рішень відповідних органів про передачу йому у власність чи надання у користування, самовільно зайняв земельну ділянку площею 10,07 га на території Глибочицької сільської ради Бориспільського району. Як з'ясувалось, частина цієї (6,6 га) земельної ділянки є приватною власністю іншої громадянки. Чоловік огородив парканом "свою землю" та влаштував там сміттєзвалище.

Упродовж останніх років була проведена низка перевірок щодо дотримання та порушення вимог земельного законодавства посадовими особами ТОВ. Фахівцями відповідних інстанцій встановлено факт самовільного використання земельної ділянки посадовцями. Також підтверджено, що сусідня земельна ділянка, яка належить іншій особі, частково зайнята сміттєзвалищем, що експлуатує товариство. Зокрема, площа засміченої чужої земельної ділянки становить понад 6 га та огороджена з усіх боків парканом. Сума збитків, заподіяна в результаті засмічення цієї ділянки твердими побутовими відходами, становить 76 875 732,2 грн.

На директора сміттєзвалища біля села Глибоке  подано позов до суду

Під час проведення досудового розслідування, відкритого слідчим управлінням главку поліції Київської області за ч.2 ч. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, доведено вину посадової особи ТОВ, а саме у неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам.

Національна поліція Київська область

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: