C

Стара версія сайту

Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

За високі здобутки юні боксери із Бориспільщини нагороджені грамотами та медалями

З 14 по 18 січня 2018 року в м. Бориспіль відбувся регіональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження.

В змаганнях взяли участь 117 спортсменів з Київської, Житомирської, Вінницької областей та м. Києва.
Бориспільський район представляли боксери с. Щасливе – вихованці тренера-викладача Бориспільської районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса, які вдало пройшли відбіркові турніри і дебютували у змаганнях подібного рівня.
Владислав Михайлов та Максим Галушка показали добрий рівень боксу, техніко-тактичну, фізичну підготовку, але поступились своїм старшим та більш досвідченим суперникам.
Кирило Ковальов дійшов до фіналу і в підсумку посів друге місце в своїй ваговій категорії та здобув право представляти Бориспільський район у складі команди Київської області в чемпіонаті України, який вже за місяць відбудеться у м. Бердянськ.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Федерації боксу України.