Бориспiль
C

Головні новини

“Бориспіль-Фаворит” виявився фаворитом

З 29 квітня в чемпіонаті області з футболу “Переяславщина” не може здобути очків. Ось і минулої суботи в матчі тринадцятого туру це не вдалося.

Починався поєдинок у Борисполі проти місцевого “Фаворита” ніби й непогано: на 12 хвилині Євген Левченко зрівняв рахунок і, здавалося, це надасть переяславцям сил і запалу.

Однак ще до перерви рахунок став 3:1, а загалом 5:1 на користь господарів. Результат образливий ще й тому, що “Фаворит” досить слабо виступає у нинішньому чемпіонаті і теж мав до цієї зустрічі 5 очок. Саме з такими командами і маємо передусім здобувати перемоги. Наступну гру “Переяславщина” проведе на виїзді ще з одним невдахою чемпіонату – ФК “Обухів” – на полі суперника.

У “Переяславщини” – 13 місце, 5 очок, у “Обухова” – останнє, 15 місце і 3 очки.