C

Головні новини

Бориспільські плавці — одні з найсильніших в області

Вдало виступають на обласних змаганнях юні плавці з Борисполя.

Зокрема вони продемонстрували пристойні результати у Броварах, де відбувся чемпіонат Київської області серед юніорів.

П'ятнадцять вихованців Бориспільської ДЮСШ взяли участь у цих спортивних змаганнях. Більшість бориспільських плавців посіли місця в чільній десятці на всіх дистанціях, де виступали. На дистанції 100 м вільним стилем дорослий розряд виконав Олексій Недождій. Срібними призерами на своїх дистанціях стали Володимир Власенко (50 м брас ), Софія Бут (100 м на спині) Іванна Лук’яненко (200 м брас), Поліна Лук’яненко (50 м батерфляй). Підготували спортсменів тренери-викладачі Сергій Фесенко, Людмила Кутало, та Ольга Ромась.

Наступними змаганнями, де бориспільські «бобри» показали свій високий клас, став чемпіонат Києва серед юнаків 2003 року народження і молодших та дівчат 2004 року народження і молодших. Дуже вдало виступила Софія Бут, яка перемогла на дистанції 200 м комплексним плаванням, посіла друге місце на дистанції 200 м вільним стилем та була третьою на 50-метрівці вільним стилем. Чемпіонами також стали Яна Івасик (50 м вільним стилем) і Максим Воробйов (50 м на спині). Перший дорослий розряд на дистанції 50 м на спині підкорився Владу Іващуку.