Бориспiль
C

Головні новини

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021


З прибуттям на службу до Національна гвардія України юнаків привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун: «Сьогодні ви розпочинаєте військову службу. І це новий та напружений, але почесний етап вашого життя. Попереду вас чекають солдатські будні, що будуть насичені іспитами на витривалість та силу духу. Вже за місяць, отримавши перші ази військової науки, ви складете Військову присягу, тому бажаю кожному із вас витримки та успіху в оволодінні військовою справою», — сказав він.

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021

Із завданнями, які покладені на Міжнародний центр, з історією його створення та розбудови, умовами проходження служби ознайомив молодих воїнів заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко. Під час зустрічі з молодим поповненням він розповів про участь Нацгвардії у захисті держави її завдання та функції, як складової сектору безпеки та оборони, а також всі вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.
Вже згодом молоді хлопці пройшли медичний огляд, отримали військову форму та необхідне речове майно. Але це далеко не все, що підготував Міжнародний центр для початку становлення молодих гвардійців.
«Під час навчального збору, впродовж декількох місяців, молоді солдати будуть вивчати Статути Збройних Сил України, відпрацюють стройові прийоми, навчаться надавати домедичну допомогу, поводитися зі зброю та виконувати вправи навчальних стрільб», - зазначив начальник навчального збору молодого поповнення капітан Тарас Вусатюк.
Варто сказати, що за час строкової служби кожен з юнаків зможе як підвищити рівень своєї фізичної підготовки, так і досягнути тих цілей, які вони поставили перед собою.
Очі молодих хлопців повні бажання якнайшвидше стати повноправними членами військового колективу та навчитися захищати рідну українську землю.
«Коли я з іншими прибув до Міжнародного центру, то перше, що мене вразило – це умови проходження служби. Таке враження, ніби все було підготовлено саме для нас. Я міг спокійно зітхнути, тому що сучасні умови це зовсім не те, що розповідав мені про службу дідусь», - поділився першими враженнями від перебування у військовій частині майбутній гвардієць Євген Поліщук з Одещини. «Маю бажання підписати контракт та служити Батьківщині», - додав Євген.
Попереду молоде поповнення чекає нелегкий період адаптації у військовому середовищі, по завершенню якого хлопці складуть Військову присягу на вірність українському народові і зможуть з гордістю називати себе гвардійцями.
У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021У Міжнародному центрі підготовки підрозділів #НГУ розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: