Бориспiль
C

Головні новини

Зубні протези: що потрібно знати клієнту


Коли людина стикається з проблемою втрати зубів, то перед ним постає питання які зубні протези краще. При частковій або повної втрати зубів знімні і незнімні зубні протези, виготовлені фахівцями стоматологічних клінік Lumident в Києві, є найкращим вирішенням проблеми.

Зубні протези: визначення і види

Зубні протези являють собою різні види штучних конструкцій, повністю або частково замінюють зуб з повним відновленням зовнішнього вигляду і жувальних функцій. Детальніше про зубні протези можна ознайомитися за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/ua/faq/kakie-zubnye-protezy-luchshe-i-deshevle , бо відаовіді на всі питання дають кваліфіковані спеціалісти стоматологічної клініки  Lumident.

Правильно виготовлений зубний протез з якісних матеріалів із застосуванням новітніх технологій в стоматології дає можливість вирішувати ряд життєво важливих завдань:

  • правильно розподіляти по щелепі жувальну навантаження;
  • виключати стоншування і руйнування кісткових тканин щелепи;
  • попереджати розвиток захворювань щелепних суглобів і формування неправильного прикусу при правильному догляді.

Мережа стоматологічних клінік Lumident в Києві пропонує широкий спектр послуг по частковому і повному протезування зубів із застосуванням знімних і незнімних конструкцій, включаючи установку коронок, імплантацію, вініри, естетичне протезування та інші різновиди відновлення зубів.

Всі моделі ортопедичних конструкцій виготовляються з найкращих, довговічних і безпечних матеріалів.

Протезування зубів: особливості

Сучасні зубні протези відрізняються різноманітністю конструкцій, матеріалами виготовлення, способами установки, ціною, умовами догляду і використання.  У клініках «Люмідент» пропонують протезування різних видів:

  • зубні протези на імплантатах;
  • телескопічні зубні протези;
  • вініри і ультравініри;
  • коронки і ін.

Виготовлення зубних протезів у власній зуботехнічної лабораторії проводиться із застосуванням комп'ютерного моделювання, 3D-принтера, фрезерувального верстата, що забезпечує високу якість готових зубних протезів.

Етапи протезування зубів

Протезування зубів в Києві проводиться в кілька етапів, в яких беруть участь пацієнт, лікар-стоматолог, зубний технік.

На першому етапі проводиться повне сканування ротової порожнини пацієнта для зняття відбитків зубів без використання зліпочної маси.  Фізична форма конструкції протеза створюється на фрезерному верстаті або 3D-принтері.

Вибір матеріалу для виготовлення конструкції протеза здійснюється з урахуванням складності завдання, технічних умов імплантації або установки обраного різновиду конструкції, віку та індивідуальних особливостей пацієнта.

На питання: які протези краще однозначної відповіді немає, так як кожен конкретний випадок передбачає свої варіанти вирішення.  Але якщо говорити в загальному, то сучасні технології стоматології пропонують тільки кращі різновиди виробництва зубних протезів, включаючи імплантацію відразу після видалення зубів.

Всі види конструкцій зубних протезів виробництва Lumident (Київ) відрізняються особливостями, перевагами і високою якістю!  Пройшовши шлях протезування, кожен пацієнт повинен пам'ятати і розуміти, що будь-яка протезна конструкція вимагає регулярного домашнього і періодичного професійного догляду для збереження первісного результату, збереження цілісності конструкції і здорового стану неба.

Сучасні технології виробництва протезів постійно вдосконалюються, з'являються нові різновиди методик і матеріалів, які дають можливість йти від старих протипоказань і виготовляти унікальні протези, про які раніше не можна було і мріяти.

Якщо вам потрібні якісні та недорогі зубні протези, звертайтеся в наші клініки!

Ліцензія МОЗ України № 282662 від 26.09.2013. Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря. 

 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я!

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: