Бориспiль
C

Головні новини

ДТЕК‌ ‌Київські‌ ‌регіональні‌ ‌електромережі‌ ‌вдвічі‌ ‌скоротив‌ ‌тривалість‌ ‌аварійних‌ ‌відключень‌ ‌ у‌ ‌Бориспільському‌ ‌районі‌ ‌–‌ ‌Віталій‌ ‌Шайда‌ ‌


ДТЕК Київські регіональні електричні мережі за два роки інвестував в оновлення мереж Бориспільського району 65 млн грн. У результаті, за цей час, вдвічі зменшилася тривалість аварійних відключень з 5-8 до 2-4 годин. В планах на 2022 рік вкласти ще 105,5 млн грн в розвиток енергоінфраструктури району. Про це розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда під час онлайн-спілкування з клієнтами компанії у Facebook в межах проєкту #СпитайПроСвітло.  

«ДТЕК – відповідальна, надійна компанія, яка діє в інтересах України. ДТЕК Київські регіональні електромережі інвестує в оновлення електромереж Бориспільщини для того, щоб забезпечити стабільне енергопостачання для кожного клієнта та сприяти економічному та соціальному розвитку регіону», розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.  

В 2020 році ДТЕК Київські регіональні електромережі інвестував у оновлення мереж Бориспільського району 13,5 млн грн. У поточному році, завдяки стимулюючому тарифу, сума інвестицій збільшилася до 51,5 млн грн, а у  2022 компанія планує вкласти в енергоінфраструктуру Бориспільщини ще близько 105,5 млн грн. До кінця поточного року компанія капітально відремонтує або реконструює 550 км ліній електропередач та 330 трансформаторних підстанцій 0,4-10 кВ. 

Інвестиції у мережу позитивно вплинули на стабільність та якість енергопостачання клієнтів. Так, тривалість аварійних відключень за останні два роки зменшилася з 5-8 до 2-4 годин в рік, а тривалість відновлення енергопостачання зменшилася з 5-4 до 1-2 годин в рік у перерахунок на кожного клієнта компанії у Бориспільському районі. Подальші інвестиції у мережу дозволять клієнтам компанії отримати ще більш якісне та надійне енергопостачання. 

Водночас однією з головних причин аварійних відключень світла у клієнтів компанії у Бориспільському районі є аварії на абонентському обладнанні – мережах чи підстанціях, які не належать ДТЕК Київські регіональні електромережі. Так, станом на липень 2021 року компанії належить лише 40% трансформаторних підстанцій 0,4-10 кВ та 80% трансформаторних підстанцій 35 кВ.           

«Законодавство забороняє енергетикам втручатися в роботу абонентського обладнання, продовжив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда, водночас, власники мереж не завжди відповідально ставляться до їхнього обслуговування та своєчасного ремонту. Тому коли трапляються аварії саме у таких мережах, на жаль, люди можуть на невизначений час залишатися без світла».   

Перший крок, який допоможе покращити ситуацію – передати об’єкти у власність компанії. Для цього необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі та подати заявку з проханням взяти електрообладнання на свій баланс. Після чого власнику буде направлено перелік документів, які необхідно надати для такої передачі. Існує й інший варіант – укласти з компанією договір на обслуговування абонентських мереж.
Повний запис відеотрансляції #СпитайПроСвітло можна подивитися тут.
Як повідомлялося раніше, ДТЕК Київські регіональні електромережі готовий обслуговувати мережі інших власників, щоб забезпечити надійне електропостачання Бориспільського району.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Александр Галатенко 21 липня 2021 22:00
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    сократили время устранения, но увеличили количество отключений
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: