Бориспiль
C

Головні новини

Чотири важливі новини щодо карантину


 1. В Україні продовжать карантин. За словами головного санітарного лікаря, після 31 серпня планується продовжити карантин. Але на який саме строк, поки невідомо.
 2. З 5 серпня через «Дельту» посилюються правила в'їзду в Україну. Кабмін постановою від 28.07.2021 р. №787 вніс чергові зміни до «карантинної» постанови №1236. Зокрема, для іноземців залишається вимога мати при собі негативний тест на COVID, страховий поліс, а в разі відсутності повного курсу вакцинації буде запропоновано встановити додаток «Вдома». Перетин державного кордону з будь-яких країн буде безперешкодним для громадян України за умови наявності одного з двох документів: документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених; довідка 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.
 3. Підприємствам з вакцинованими працівниками можуть дозволити працювати в локдаун. Йдеться про використання «внутрішнього» ковідного сертифіката. Це електронний документ, який громадяни зможуть згенерувати в додатку «Дія», який підтверджує факт щеплення проти COVID-19. Серед різних опцій Кабмін розглядає можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені проти COVID-19 клієнти.
 4. При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть за наявності 80% вакцинованого персоналу. МОЗ розповіло, що у разі переходу області до жовтої, помаранчевої чи червоної зони для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові КМУ від 28.07.2021 р. №787, яка набере чинності з 5 серпня 2021р.

Джерело: видання «Дебет-Кредит»

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Ан 3 серпня 2021 17:20
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  "Підприємствам з вакцинованими працівниками можуть дозволити працювати в локдаун" - це спрямовано на залякування, посилення контролю, розділення колективу, зменшення свобод і здоров`я людей.

  "При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть за наявності 80% вакцинованого персоналу" - а керівники вже самі хай думають, як примусити ...

  То вакцинація примусова, обов`язкова, чи "добровільна" - про що нам брехали головні урядовці ! ?

  Тримаймося разом з повагою один до одного.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: