
В уряді розповіли, коли відбудеться наступний перепис населення.
Про це в ефірі радіо "Голос столиці" заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає видання "РБК-Україна".
"У нас запланований перепис населення в 2020 році згідно з відповідними законами України, постановами уряду", - наголосив він.
За його словами, перепис - це єдиний інструмент, що дозволяє отримати 100%-ву картину рівня і якості життя українців. "Кошти витрачаються в першу чергу на роботи тих людей, які будуть здійснювати фізичний перепис. У нас зараз сучасні технології. Ми б не хотіли, щоб вони ходили з пачками паперів, а використовували сучасні комп'ютери", - сказав Розенко.
За словами Розенка, відповідно до попередніх підрахунків, на технічну підготовку і проведення перепису необхідно буде витратити мінімум 2 мільярда гривень.
Нагадаємо, з початку року чисельність населення України скоротилася на 139,6 тисяч осіб.
Еспресо



коментарі