Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі відбувся відбірковий етап профорієнтаційного конкурсу «Обери майбутнє»


У Борисполі відбувся відбірковий етап профорієнтаційного конкурсу «Обери майбутнє»

08 листопада в приміщенні міського Будинку культури за ініціативи управління освіти і науки Бориспільської міської ради та Бориспільського міськрайонного центру зайнятості відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє». У конкурсі взялли участь команди усіх закладів загальної середньої освіти.

Цей захід традиційно проводиться кожного року з метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації.
У Борисполі відбувся відбірковий етап профорієнтаційного конкурсу «Обери майбутнє»

Команди продемонстрували надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу в таких конкурсних завданнях: «Візитка», «Реклама професії» та «Конкурс капітанів». Кожне конкурсне завдання заворожувало глядачів своєю творчістю, оригінальністю та винахідливістю. Під час виступів юні артисти представили різні професії, популярні на місцевому та регіональному ринку праці.
У Борисполі відбувся відбірковий етап профорієнтаційного конкурсу «Обери майбутнє»

Творчий підхід та артистизм кожної команди оцінювали члени журі:
виконуючий обовʼязки директора Бориспільського міськрайонного центру зайнятості Самойленко Євгеній Вікторович, головний спеціаліст управління освіти і науки Бориспільської міської ради Павленко Тетяна Володимирівна, начальник відділу кадрів ДП МА «Бориспіль» Бригунець Олена Артемівна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бориспільського міськрайонного центру зайнятості Крук Алла Леонідівна.

За рішенням журі були визначені переможці та призери заходу:
І місце – команда «Кандидати в депутати» Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ місце – команда «35 кілометр» Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха;
ІІІ місце – команда «Драйв» Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Головатого.
Команди-переможці були нагороджені дипломами управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Бориспільського міськрайонного центру зайнятості та цінними подарунками.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: